رضایت نامه آندو صادر نشد!

تاریخ انتشار پست : 1395-10-25 دسته : ورزشی

اگرچه خیلی ها بر این باور بودند که آندرانیک تیموریان امروز رضایت نامه اش از ماشین سازی را برای حضور در استقلال دریافت می کند اما جلسه او با مسئولان باشگاه تبریزی بی نتیجه به پایان رسید.ورزش سه: اگرچه خیلی ها بر این باور بودند که آندرانیک تیموریان امروز رضایت نامه اش از ماشین سازی را برای حضور در استقلال دریافت می کند اما جلسه او با مسئولان باشگاه تبریزی بی نتیجه به پایان رسید.

از حدود یک هفته پیش که بحث حضور آندو در استقلال مطرح شد، به صورت روزانه درها به روی این بازیکن گشوده شد تا مسیر بازگشتش به استقلال هموار شود اما الآن شرایطی پیش آمده که ماجرا را پیچیده کرده است.در این راستا امروز آندرانیک تیموریان به باشگاه ماشین سازی رفت و از ساعت 12:30 جلسه ای را با مدیران این باشگاه برگزار کرد. در این جلسه که حدود 4 ساعت با حضور مدیران باشگاه، آندو و سرژیک تیموریان به طول انجامید دو طرف صحبت های متعددی را انجام دادند و راهکارهای زیادی را برای صدور رضایت نامه بررسی کردند اما در نهایت نتیجه ای حاصل نشد.

ماجرا از این قرار است که تیموریان از قرارداد یک میلیارد و پانصد میلیون تومانی اش حدود 450 میلیون تومان دریافت کرده؛ در صحبت های قبلی او قبول کرده بود که بقیه قراردادش را به ماشین سازی ببخشد و رضایت نامه اش را بگیرد اما الآن صحبت تیموریان و برادرش تغییر کرده است. در جلسه امروز آندو اعلام کرد چون او تا نیم فصل برای ماشین سازی بازی کرده، باید حداقل نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کند اما این موضوع با مخالفت ماشین سازان روبه رو شده است.

بر این اساس جلسه امروز بی نتیجه به پایان رسید و قرار بر این شد فردا جلسه دیگری در این راستا برگزار شود. اگرچه ممکن است در جلسه فردا رضایت نامه تیموریان برای حضور در استقلال صادر شود اما او اگر تا امشب نتواند از ماشین سازی جدا شود، ضرر خواهد کرد. با توجه به اینکه لیست آسیایی استقلال برای دیدار با السد قطر باید تا امشب به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود، آندو اگر تا امشب نتواند با استقلال ثبت کند، نمی تواند در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. البته این در صورتی است که مسئولان استقلال نام آندو را در لیست آسیایی قرار ندهند. اگر این اتفاق بیفتد، آندو هر زمانی با استقلال قرارداد ببندد می تواند مقابل السد قطر برای آبی پوشان به میدان برود.

به هرحال باید منتظر و دید در ساعات آینده چه اتفاقاتی پیرامون کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران رخ می دهد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :