توقیف بیش از ۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در دشتستان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-26 دسته :

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: پنج دستگاه کشنده تریلر و کشف ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در ۷۲ ساعت گذشته توقیف شده است.


توقیف بیش از ۹ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در دشتستان

نیروی انتظامی, کالای قاچاق, دشتستان, تریلر
به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، سرهنگ سید جواد رضوی بیان داشت: با توجه به تأثیر سوء قاچاق بر اقتصاد کشور و تآکید فرماندهی ناجا در برخورد قاطع با این پدیده شوم، پلیس شهرستان دشتستان با برنامه ریزی جامع، مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

این مقام انتظامی افزود: در همین راستا عوامل انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی دشتستان حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در ۷۲ ساعت گذشته تعداد پنج دستگاه کشنده تریلر که مشکوک به حمل کالای قاچاق بودند را توقیف کردند.

سرهنگ رضوی اظهار داشت: در بررسی های به عمل آمده از وسایل نقلیه توقیفی انواع کالای قاچاق شامل ظروف آشپزخانه، لوازم آرایشی، تبلت، قطعات و لوازم خرازی فاقد مدارک گمرکی که به صورت قاچاق در حال انتقال به دیگر مناطق کشور بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی دشتستان ارزش تقریبی محموله های قاچاق مکشوفه را طبق نظر کارشناس مربوطه ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این ارتباط پنج متهم بازداشت و بعد از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مرجع قضائی شدند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :