دانشگاه موصل پاکسازی شد / تسلط نیروهای عراقی بر منطقه ای در شمال شرق موصل

تاریخ انتشار پست : 1395-10-26 دسته : بین الملل

نیروهای عراقی کنترل منطقه اندلس در شمال شرق موصل را در دست گرفتند.

تسلط نیروهای عراقی بر منطقه ای در شمال شرق موصل/ دانشگاه موصل پاکسازی شد

عناصر داعش, تسلط نیروهای عراقی, نیروهای مبارزه با تروریسم, پاکسازی دانشگاه موصل, خبرگزاری رویترز, بین الملل, عراق, دانشگاه موصل

به نقل از طاها پخش ؛ شبکه راشاتودی در خبری فوری به نقل از خبرنگار خود از تسلط نیروهای عراقی بر منطقه اندلس در شمال شرق موصل خبر داد.

از سوی دیگر، خبرگزاری رویترز نقل از داد نیروهای مبارزه با تروریسم عراق امروز، یکشنبه محوطه دانشگاه موصل را به منظور یافتن عناصر داعش، بازرسی و پاکسازی کردند.

این خبرگزاری اعلام کرد: نیروهای مبارزه با تروریسم عراق عناصر داعش را از محوطه دانشگاه موصل که دارای موقعیتی راهبردی است، به عقب راندند و روز شنبه موفق شدند بر برخی ساختمان ها از جمله برخی دانشکده ها مسلط شوند؛ اقدامی که گامی مهم در جهت بازگرداندن کامل بخش شرقی شهر محسوب می شود.

صباح نعمان، سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم در گفتگوی تلفنی با خبرگزاری رویترز تصریح کرد: این دانشگاه بطور کامل آزاد شده است و نیروها هم اکنون در حال جستجو برای یافتن عناصری از داعش هستند که مخفی شده اند.

وی در ادامه با اعلام اینکه ما متوقف نخواهیم شد، تصریح کرد: نیروهای مبارزه با تروریسم، تلاش خواهند کرد نقاط مجاور دانشگاه را پاکسازی کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :