به کاپیتان تیمم افتخار می کنم | زیدان

تاریخ انتشار پست : 1395-10-27 دسته : ورزشی

رئال مادرید امشب بعد از 40 بازی، نوار بی شکستی هایش در سانچس پیسخوان پاره شد.ورزش سه: رئال با گل رونالدو تا دقیقه 85 از سویا پیش بود؛ اما ابتدا گل به خودی راموس کار را به تساوی کشاند و سبعد یووتیچ دقیقه 92 کار را تمام کرد.

زیدان: به کاپیتان تیمم افتخار می کنم

رئال مادرید

زیدان در پایان بازی گفت:« 5 دقیقه کم آوردیم. به اعتقاد من تا دقیقه 85 بازی بسیار خوبی انجام داده بودیم؛ با این حال فوتبال همین است و باید این شکست را بپذیریم. الآن باید به همان روند همیشگی مان ادامه دهیم. می دانستیم که بالاخره روزی شکست خواهیم خورد.»

پایان روند شکست ناپذیری:« باید سرمان را بالا بگیریم چون معتقدم امشب خوب بازی کردیم. تا پایان لالیگا راه دشواری در پیش داریم. متاسفانه پذیرش دو گل در 5 دقیقه دردناک است. 40 بازی بی شکست بودیم و به این موضوع باید افتخار کنیم.»

بازی با سه مدافع(راموس،ناچو و واران):« امشب باشخصیت بودیم و از شیوه بازی مان راضی هستم. در دو هفته اخیر دو بار با سویا بازی کرده بودیم و باید کمی تغییرات ایجاد می کردم.»

زیدان: به کاپیتان تیمم افتخار می کنم


علت باخت:« الان ساده است که در مورد اشتباهات مان حرف بزنیم. یک گل به خودی زدیم و روی گل دوم هم توپ را بیهوده از دست دادیم. تا دقیقه 85 بسیار خوب بودیم. از الآن تا انتهای فصل همه بازی ها مثل فینال هستند.»

از دست دادن تمرکز:« فکر نمی کنم مشکل ما در عدم تمرکز بود. عوض کردن پیروزی با شکست در فوتبال رخ می دهد. این بازی را به دقت آنالیز خواهیم کرد. مناطق ضعفی داریم که باید برطرف کنیم؛ ولی در مجموع، از نمایش بازیکنانم راضی هستم.»

تاثیر این شکست روی رئال:« این شکست روی ما تاثیر منفی نخواهد گذاشت. چهارشنبه با سلتا در کوپا دل ری بازی داریم و خواهیم دید این باخت تا چه اندازه روی ما تاثیر خواهد داشت.»

راموس:« به کاپیتان تیمم افتخار می کنم. او بازی بزرگی انجام داد. گل به خودی؟ اصلا مهم نیست. در فوتبال پیش می آید.»

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :