عجیب ترین بند قرارداد لواندوفسکی با بایرن

تاریخ انتشار پست : 1395-10-28 دسته : ورزشی

یک رسانه لهستانی بند عجیبی از قرارداد روبرت لواندوفسکی، مهاجم تیم بایرن مونیخ آلمان را افشا کرد که بازتاب های گستر ده ای داشت.


خبرگزاری تسنیم: سایت فوتبال لهستان نوشته است: روبرت لواندوفسکی مدتی قبل قراردادش را با باشگاه بایرن مونیخ تمدید کرد. این ستاره لهستانی در زمان مذاکره با سران باشگاه آلمانی بند عجیبی در آن قرار داد. تیم بایرن مونیخ طبق این بند از قرارداد جدید روبرت لواندوفسکی باید دیدار تدارکاتی در کشور لهستان برگزار کند.

در ادامه این خبر آمده است: باشگاه بایرن مونیخ در زمان عقد قرارداد قبلی لواندوفسکی به صورت شفاهی قول برگزاری بازی تدارکاتی برابر یکی از تیم های باشگاهی لهستان در این کشور را داده بود که عملی نشد. ستاره لهستانی در قرارداد جدیدش این بند عجیب را رسمی کرد  تا بایرنی ها راهی برای فرار نداشته باشند.

در این میان رئیس باشگاه بایرن مونیخ با داریوش میودوفسکی، یکی از مالکان باشگاه لگیا ورشو تماس گرفت تا در خصوص برگزاری بازی تدارکاتی در ورزشگاه ملی لهستان هماهنگی لازم را انجام دهند. دیدار تدارکاتی تیم های بایرن مونیخ و لگیا ورشو در طول سال 2018 میلادی با توجه به بند عجیب قرارداد روبرت لواندفکسی قطعی است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :