خلأ هاشمی پر شدنی نیست | محمود صادقی

تاریخ انتشار پست : 1395-10-30 دسته : سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی را وزنه تعادل بخش نظام دانست و با تأکید بر اینکه خلأ این وزنه پر شدنی نیست، گفت: مردم این پیام روشن را دادند که چه چیزی را می خواهند.پایگاه خبری جماران: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی را وزنه تعادل بخش نظام دانست و با تأکید بر اینکه خلأ این وزنه پر شدنی نیست، گفت: مردم این پیام روشن را دادند که چه چیزی را می خواهند.

محمود صادقی وفاداری مردم و قدرشناسی آنها از خدمتگزاران را پیام حضور مردم در تشییع و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و اظهار داشت: مردم وفادار هستند و قدر خدمتگزاران واقعی خودشان را می دانند و من فکر می کنم مردم ایران حس متفاوتی به کسی که مورد مظلومیت قرار می گیرد پیدا می کنند و خدا هم به او عزت می دهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جنبه دیگر، که به نظرم مهمتر است، مقبولیت روش و منش هاشمی در بین مردم است. این حضور نشان می دهد که روش و منش هاشمی که هم از یک طرف وابستگی عمیق به انقلاب دارد و خودش از بانیان انقلاب است، و از طرف دیگر مشی اعتدالی اصلاحی آقای هاشمی و توجه او به مردم و نقش مردم در حاکمیت طرفدار دارد.

وی افزود: من فکر می کنم مهمترین درسی که از این ماجرا می توان گرفت این است که به خواسته ها و مطالبات مردم توجه بیشتری شود و مردم این پیام روشن را دادند که چه چیزی را می خواهند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون امید گفت: از تعبیر مقام معظم رهبری که فرمودند «تکیه گاه من بود» بهره می گیرم و می گویم او تکیه گاه بسیاری از اشخاص در این نظام و به نوعی تکیه گاهی تعادل بخش برای نظام بود. هرچند خلأ این این وزنه تعادل بخش پرشدنی نیست ان شاء الله نظام تدبیری کند که این خلأ کمتر محسوس باشد.

وی تأکید کرد: من فکر می کنم بارزترین وجه آقای هاشمی اعتدال و میانه روی و حرکت روی مرزهای انصاف بود و مردم هم دیگر از افراط و البته تفریط خسته شدند و این حضور نشان می دهد که این خط اعتدالی در بین مردم مقبولیت گسترده دارد و فکر می کنم مسئولین هم باید به این مسأله توجه کنند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :