برتری پگاه خوزستان به عنوان واحد صنعتی سبز کشور

تاریخ انتشار پست : 1395-10-30 دسته :

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شوش از برتری شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان به عنوان واحد صنعتی سبز کشور خبر داد.

برتری پگاه خوزستان به عنوان واحد صنعتی سبز کشور

فیروز حاجی کلی, شیر پاستوریزه پگاه, رییس اداره, برتری, حفاظت محیط زیست, پگاه خوزستان, شرکت شیر, واحد صنعتی سبز, مدیرعامل, شوش, علی خلیلی

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ، فیروز حاجی کلی، رییس اداره حفاظت محیط زیست شوش روز هوای پاک را فرصتی برای توجه بیشتر به طبیعت و محیط زیست عنوان کرد و افزود: حفظ محیط زیست در گرو فرهنگ سازی و مشارکت آحاد مردم جامعه است.

وی بیان داشت: یکی از مولفه های اساسی زندگی سالم وجود هوای پاک است که به اجتماع روحیه نشاط و سرزندگی می بخشد و این امر هم محقق نمی شود مگر با حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی هوا که باید همه در برابر این مهم مسئولیت مدار باشند .

حاجی کلی تصریح کرد: در حقیقت هوای پاک یک سرمایه انسانی برای جامعه محسوب می شود و کمک به پاک نگه داشتن آن یک مسئولیت اجتماعی برای همه است و همه مسئولان باید با فرهنگ سازی و نهادینه کردن فرهنگ پاک نگه داشتن هوا و محیط زندگی، این مسئله مهم را در جامعه رواج دهند.

مهندس علی خلیلی، مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه خوزستان اظهار داشت : هوای پاک یکی از اساسی ترین مسئله زندگی انسانها است که باید با رعایت بهداشت ، الگوی مصرف و بهینه سازی مصرف ، پاکی محیط و فضای زندگی را تأمین نماییم .

وی با اشاره به لزوم نهادینه کردن الگوی مصرف و بهینه سازی آن در بین دانش آموزان ، از معلمان و فرهنگیانی که در مراسم حضور داشتند خواست در راستای آموزش و نهادینه سازی فرهنگ مصرف مطلوب بین دانش آموزان اهتمام ورزند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :