قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی بانوان آسیا

تاریخ انتشار پست : 1395-11-1 دسته : ورزشی

مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی زنان آسیا فردا در اردن برگزار می شود و تیم ملی بانوان کشورمان حریفان خود را خواهد شناخت.

قرعه کشی مسابقات فوتبال قهرمانی بانوان آسیا

تیم ملی فوتبال بانوان, فوتبال زنان آسیا, اردن, قره کشی

به نقل از طاها پخش ، مسابقات فوتبال قهرمانی زنان آسیا در سال 2018 به میزبانی اردن برگزار خواهد شد و آیین قرعه کشی این مسابقات فردا در "امان" پایتخت این کشور عربی برگزار می شود.

اردن پس از میزبانی موفق مسابقات جام جهانی زیر 17 سال زنان در سال 2016، این بار میزبانی مسابقات فوتبال قهرمانی زنان آسیا را برعهده گرفته است.

مراسم قرعه کشی روز شنبه (فردا) ساعت 15 به وقت محلی برگزار می شود. 21 تیم شرکت کننده در این رقابت ها به یک گروه 6 تیمی و 3 گروه 5 تیمی تقسیم خواهند شد.

مسابقات مرحله مقدماتی از 3 تا 12 آوریل سال 2017 در کشورهای تاجیکستان، فلسطین، کره شمالی و ویتنام برگزار می شود و 8 تیم به مرحله نهایی در اردن راه خواهند یافت.

تیم های حاضر در مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی بانوان آسیا عبارتند از : کره جنوبی، تایلند، ویتنام، اردن، میانمار، چین تایپه، ازبکستان، فیلیپین، هنگ کنگ، لبنان، بحرین، جمهوری اسلامی ایران، هند، فلسطین، کره شمالی، گوام، عراق، سنگاپور، سوریه، تاجیکستان و امارات متحده عربی

3 تیم برتر دوره قبل این مسابقات یعنی ژاپن، چین و استرالیا به صورت اتوماتیک راهی مرحله نهایی می شوند. تیم های اول هر یک از گروه ها نیز به مرحله نهایی صعود می کنند.

علاوه بر این اردن هم به عنوان میزبان در مرحله نهایی حضور خواهد داشت و چنانچه این تیم در گروه خود اول شود تیم دوم این گروه هم به مرحله نهایی راه می یابد.در نهایت 8 تیم مرحله نهایی ،آوریل 2018 در اردن به رقابت خواهند پرداخت.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :