تجلیل از صادر کنندگان و فروشندگان صنایع دستی کشور

تاریخ انتشار پست : 1395-11-4 دسته : فرهنگی و هنری

مراسم تجلیل از صادر کنندگان و فروشندگان صنایع دستی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار می شود.


تجلیل از صادر کنندگان و فروشندگان صنایع دستی کشور

به نقل از طاها پخش طاها پخش به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور؛ پویا محمودیان مدیر کل صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی با اشاره بر لزوم توجه به حوزه فروش و صادرات صنایع دستی گفت: تعیین یک روز از روزهای سال برای صادرات صنایع دستی ترویج فرهنگ صادرات در میان توده مردم، تقدیر از ایثارگران جبهه اقتصاد مقاومتی، فرصتی برای تبادل افکار، شناخت، تنگناها و بررسی راهکارهایی برای رسیدن به هدف والای جهش صادرات صنایع دستی کشور عزیزمان ایران است.

وی تصریح کرد: در این راستا ضمن ارج نهادن به تلاش های بازرگانانی که در عرصه صادرات و فروش اهتمام ورزیده، این روز را می توان فرصت ارزشمندی تلقی کرد که مباحث مربوط به صادرات صنایع دستی بار دیگر مورد توجه مسئولان و دست اندرکاران و صاحب نظران در امر صادرات قرارگیرد.

محمودیان در ادامه سخنانش تاکید کرد: به همین منظور 5 بهمن ماه به عنوان روز تجلیل از صادر کنندگان در نظر گرفته شده است که می بایست آن را سمبلی برای ارج نهادن به تلاش های بی شائبه صادر کنندگان و فروشندگان صنایع دستی برای نفوذ و حضور در بازارهای داخلی و عرصه های بین المللی دانست.

وی افزود: دفتر صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در این روز از 9 صادر کننده فعال صنایع دستی ، یک موسس مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در هلند ، 5 فروشگاه برتر صنایع دستی و 3 سایت تجارت الکترونیک و یک استارت آپ با حضور ریاست محترم سازمان و مسئولان عالی رتبه کشور تقدیر به عمل می آورد.

مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور درپایان اضافه کرد: همچنین در این مراسم ازسه بانک عامل که بیشترین حمایت را از صنایع دستی کشورداشته اند نیز تجلیل می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :