فقط به قهرمانی فکر می کنم نه آقای گلی | ژکو

تاریخ انتشار پست : 1395-11-4 دسته : ورزشی

مهاجم بوسنیایی رم درباره شرایط خود در این تیم و گلزنی در بازی برابر کالیاری صحبت کرد.


ایسنا: به نقل از توتواسپورت، رم موفق شد با تک گلی که ادین ژکو، ستاره بوسنیایی به ثمر رساند، سه امتیاز ارزشمند برابر کالیاری را به دست بیاورد تا همچنان در تعقیب یوونتوس باشد.

ادین ژکو درباره اهداف جالوروسی در این فصل گفت: فقط به خودمان فکر می کنیم و کاری به جدول رده بندی نداریم. اکنون زمان مناسبی نیست که بخواهیم خودمان را با بقیه تیم ها مقایسه کنیم. تازه ابتدای راه است. باید بازی به بازی پیش برویم. فقط به بازی های خودمان تمرکز داریم و در آخر به جدول نگاه خواهیم کرد که در چه رتبه ای قرار خواهیم داشت.

او درباره شانس آقای گلی در این فصل با وجود مهاجمان گلزنی چون پائولو دیبالا و گونسالو ایگواین گفت: به هیچ وجه به آقای گلی در ایتالیا فکر نمی کنم. تنها تمرکز من روی موفقیت تیمم است. اسکودتو برای من از اهمیت زیادی برخوردار است. در همین بازی توانستم یک گل به ثمر برسانم ولی چیزی که باعث خوشحالی من شد این بود که تیم به سه امتیاز حساس بازی رسید و توانست دست پر از زمین خارج شود. از اکنون تنها به سمپدوریا فکر می کنیم و می خواهیم برنده از زمین خارج شویم. در ادامه بازی های سختی در ماه های فوریه و مارس خواهیم داشت که برای ما خیلی مهم هستند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :