هواشناسی بارش برف را پیش بینی نکرده بود

تاریخ انتشار پست : 1395-11-5 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس پلیس راهور تهران گفت: با شروع بارش برف در شهر تهران شاهد پر حجم شدن ترافیک در بسیاری از بزرگراه های پایتخت هستیم.خبرگزاری میزان: رئیس پلیس راهور تهران گفت: با شروع بارش برف در شهر تهران شاهد پر حجم شدن ترافیک در بسیاری از بزرگراه های پایتخت هستیم.

سردار محمد رضا مهماندار در رابطه با ترافیک صبحگاهی شهر تهران گفت: به طور معمول ترافیک بامدادی و صبحگاهی شهر تهران پر حجم است و بارش برف و باران باعث تشدید این ترافیک می شود.

وی افزود: صبح امروز نیز با بارش برف در بسیاری از مناطق شهر تهران شاهد ترافیک پرحجم در ورودی و خروجی بزرگراه ها و همچنین نقاط شمالی پایتخت بودیم.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به مناطقی که اکنون دارای ترافیک پر حجم هستند اظهار کرد: بلوار ارتش به سمت غرب، بزرگهراه یادگار امام به سمت شمال، بزرگهراه شهید باکری به سمت شمال، بزرگهراه شهید ستاری به سمت شمال، بزرگهراه همت و حکیم به سمت شرق و غرب، بزرگراه چمران به سمت شمال از غرب تا پل حکیم و همچنین بزرگراه رسالت به سمت غرب دارای ترافیک پرحجم هستند.

مهماندار در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور کاهش حجم ترافیک خاطر نشان کرد: صبح امروز با کمک عوامل شهرداری تهران کار پاشیدن نمک در سطح بزرگراه ها در دستور کار قرار گرفت و نیروهای پلیس راهور در برخی از مناطق مجبور شدند برخی خودروها که به علت مشکل در مسیر متوقف شده بودند را با هل دادن از مسیر خارج کردند.

وی با بیان اینکه سازمان هواشناسی بارش برف در شهر تهران را پیش بینی نکرده بود تصریح کرد: در شرایطی که سازمان هواشناسی بارش برف در شهر تهران را پیش بینی نکرده بود نیروهای راهور با آمادگی کامل صبح امروز به منظور روانسازی ترافیک اقدام کردند.

رئیس پلیس راهور تهران با ارائه درخواستی از شهروندان تهرانی گفت: درخواست ما از شهروندان ساکن در پایتخت این است که امروز تا حد امکان از خودروهای شخصی خود استفاده نکرده و برای تردد از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :