پشت پرده نامه اعتراض آمیز داوران دو ومیدانی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-5 دسته : ورزشی

پریسا بهزادی گفت: بیانیه داوران مبنی بر تحریم مسابقات کذب و تنها یک داور آن بیانیه را امضا کرده است.

پشت پرده نامه اعتراض آمیز داوران دو ومیدانی

به نقل از طاها پخش ،ساعتی پیش، بیانیه ای از سوی تعدادی از داوران بانوی رشته دو و میدانی در خروجی برخی از رسانه ها قرار گرفت که نشان دهنده اعتراض این داوران به عدم پرداخت حق الزحمه داوری و همچنین سیاست های غلط فدراسیون دو و میدانی بود.

برهمین اساس گفت وگویی کردیم با بهزادی نایب رئیس فدراسیون دو و میدانی:

وی در این باره بیان کرد: این نامه فقط توسط یکی از داوران امضا شده و این در حالی است که سه داور حاضر در این فهرست، این موضوع را تکذیب و اعلام کردند که از مضمون نامه منتشر شده بی اطلاع هستند.

وی افزود: بعد از اینکه این خبر در خروجی برخی خبرگزاری ها قرار گرفت با داوران صحبت کردم و آنها این موضوع را تکذیب کردند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی در ادامه عنوان کرد: کمیته داوران فدراسیون دو و میدانی طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده قبل از آغاز هر رقابت به تک تک داوران تماس می گیرد تا ببیند چه کسانی شرایط حضور در آن تورنمنت را دارند. الآن هم برای جام فجر داوران مشخص شده اند و به هیچ وجه تغیر نمی کنند.

بهزادی درباره پرداخت حق الزحمه داوران معترض اظهار کرد: کمیته داوران فدراسیون دو و میدانی نزدیک به 7 حق الزحمه داوران را پرداخت کرده و تنها مرحله آخر لیگ دو و میدانی و مسابقات داخل سالن دهه فجر مانده که آن هم قرار است بعد از پایان این رقابت ها پرداخت شود وبه صراحت اعلام می کنم داوری هیچ مشکلی ندارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :