حضور کیت میدلتون در مراسم بفتا خبرساز شد

تاریخ انتشار پست : 1395-11-6 دسته : فرهنگی و هنری

آکادمی فیلم وتلویزوین سینما از نشریه «سان» به خاطر مقاله ای که درباره کیت میدلتون نوشته، انتقاد کرد.روزنامه بانی فیلم: آکادمی فیلم وتلویزوین سینما از نشریه «سان» به خاطر مقاله ای که درباره کیت میدلتون نوشته، انتقاد کرد.

حضور کیت میدلتون در مراسم بفتا خبرساز شد


به نقل از هالیوود ریپورتر، بفتا به ادعاهای روزنامه «سان» بریتانیا واکنش نشان داده است. این نشریه که بخشی از کمپانی خبری روپرت مرداک است، ادعا کرده بود که تعدادی از کارمندان ارشد بفتا نمی خواهند کیت میدلتون در مراسم ماه آینده بفتا شرکت کند چون ممکن است «از احتمال توجه به ستاره هایی مثل امیلی بلانت و نائومی هریس» بکاهد.

در مقاله ای که روز سه شنبه منتشر شد، این روزنامه ادعا کرد که پرنس ویلیام به عنوان رییس بفتا، می خواهد در مراسم امسال شرکت کند چون از او انتقاد شد که در مراسم دو سال گذشته شرکت نکرده بود. این روزنامه همچنین نوشته بود که او می خواهد همسرش میدلتون را هم با خود بیاورد. در نقل از آمده بود: «اما پس کارمندان ارشد بفتا گفتند که حضور کیت کاملا حواس ها را از تمام ستاره های فیلمی که آنجا حضور دارند، پرت می کند.»

در پاسخ، بفتا اعلام کرد که همه ادعاهای مطرح شده در این مقاله «مهمل» هستند. در بیانیه ای که روز سه شنبه منتشر شد، بفتا نوشت: «این مسئله کاملا غیرحقیقی است که بفتا گفته رییس ما باید قطعا تنهایی در مراسم شرکت کند. ما بسیار خوشحال می شویم که به بانوی سلطنتی در هر سالی که می توانند در مراسم شرکت کنند، خوش آمد بگوییم.»

مراسم اهدای جوایز بفتا روز دوازدهم فوریه در رویال آلبرت هال معروف شهر لندن برگزار می شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :