تمرکزم روی بازی پرسپولیس نیست | نوری

تاریخ انتشار پست : 1395-11-6 دسته : ورزشی

هافبک تراکتورسازی مدعی است نباید با ایجاد حاشیه، رقابت فوق العاده ای که در صدر جدول به وجود آمده را دچار تنش کرد و مطمئنا تیمی که شایسته قهرمانی باشد موفق به کسب آن خواهد شد.ورزش سه: محمد نوری، هافبک تکنیکی و گلزن تراکتورسازی پس از کسب پیروزی تیمش مقابل پیکان، همچنان تیمش را شایسته کسب عنوان می داند و امیدوار است در نهایت تیمی که شایسته قهرمانی است موفق به کسب آن شود. نوری در خصوص دیدار این هفته تیمش برابر پیکان گفت: دیدار جذابی را هر دو تیم به نمایش گذاشتند و خوشحالم از اینکه در نهایت به حق مان در این بازی رسیدیم. پیکان در این فصل عملکرد فوق العاده ای داشته و در برابر ما نیز روز خوبی را پشت سر گذاشتند و البته ما فرصت های خوبی برای رسیدن به گل داشتیم که تنها یک بار از آن استفاده کردیم.

وی ادامه داد: ما با توجه به اختلاف امتیاز نسبت به صدر به امتیازات این بازی نیاز داشتیم و بدون توجه به حریف و بازی در خانه آنها برای پیروزی حاضر شده بودیم. خوشحالیم که طرفداران تراکتور در این بازی نیز کنارمان بودند و این مساله باعث شد تا راحت تر به خواسته ‍مان برسیم.

نوری در خصوص اینکه چطور در بازی های خارج از خانه موفقیت بیشتری به دست می آورند نیز گفت: ما در 9 دیدار اخیر خارج از خانه مان عملکرد موفقیت آمیز و بدون شکستی را تجربه کرده ایم. مطمئنا استراتژی کادرفنی و تلاش بازیکنان در این مساله دخیل است و ما اهداف بزرگی در این فصل داریم و برای رسیدن به آن تا لحظه آخر خواهیم جنگید.

شماره 14 تراکتورسازی در ادامه گفت: ما باید این روند را در دیدارهایی که میزبان هستیم نیز دنبال کنیم و با توجه به تعدد دیدارهای خانگی در نیم فصل دوم به تک تک آنها نیاز داریم. ما تاکنون عملکرد مناسبی داشتیم و هیچ گاه در فصول گذشته رقابت در صدر جدول اینگونه شانه به شانه با این تعداد امتیاز را شاهد نبودیم.

نوری که سابقه حضور در ترکیب پرسپولیس و بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را در سابقه دارد در خصوص شانس تیمش برابر پرسپولیس در کسب عنوان قهرمانی گفت: 12 هفته باقی مانده و به هیچ عنوان نمی توان درباره قهرمان از الان صحبت کرد. هیچ دیداری نمی توان ساده تصور کرد و لیگ پرفشاری را تجربه می ‎کنیم. ما اکنون تمرکزمان روی تیم خودمان است و برای کسب قهرمانی تلاش خواهیم کرد و هر تیمی که لایق آن باشد و تلاش بیشتری کند مسلما به آن خواهد رسید.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص تقابل هفته آینده اش با این تیم در استادیوم آزادی گفت: تمرکزم روی بازی پیش رو است و البته نمی توان اهمیت بازی برابر پرسپولیس در آزادی را نادیده گرفت. اما اکنون به دربی تبریز و تقابل با ماشین سازی فکر می کنیم و امیدوارم موفق شویم عملکرد خوبی به جا بگذاریم و انتظارات را برآورده کنیم. تمریناتمان را با جدیت پیگیری می کنیم و امیدواریم تا روند پیروزی ما در لیگ رفته رفته بهتر شویم ادامه دهیم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :