مترو تهران - کرج فردا در این ساعات پذیرش مسافر ندارد

تاریخ انتشار پست : 1395-11-6 دسته : مجازی

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: در راستای انجام عملیات بهسازی خط ۵، پذیرش مسافر در خط مترو تهران – کرج از ساعت ۲۱ پنجشنبه تا ساعت ۱۳ روز جمعه انجام نخواهد شد.

مترو تهران - کرج فردا در این ساعات پذیرش مسافر ندارد


به نقل از طاها پخش ، مهندس علی عبدالله پور با اشاره به اینکه بهسازی و نوسازی خط ۵ مترو تهران از دو هفته پیش شروع شده است افزود: هجده سال از بهره برداری خط ۵ مترو تهران می گذرد که با توجه به این زمان نیاز به نوسازی و بهسازی کلی این خط ضروری بود.

وی با بیان اینکه تمام بخش های زیرساخت، روسازی، ایمنی، کنترل پارامترهای هندسی، مقاومت لرزه ای، زهکشی و غیره، در این پروژه عظیم بررسی و بهسازی می شوند تصریح کرد: در حد امکان سعی می شود تا عملیات های عمرانی بهسازی خط ۵ از نیمه شب تا ۴ صبح صورت گیرد تا خللی در روند مسافربری ایجاد نکند اما در برخی از موارد به دلیل طولانی بودن یک عملیات عمرانی نیاز می شود تا ساعاتی پذیرش مسافر در این خط صورت نگیرد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران خاطر نشان کرد: در همین راستا پنجشنبه ۷ بهمن ماه از ساعت ۲۱ پذیرش مسافر در خط تهران – کرج متوقف و خدمات رسانی این خط ساعت ۱۳ روز جمعه ۸ بهمن ماه از سرگرفته می شود.

منبع:جام جم آنلاین

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :