برای شکست استقلال باید با تمرکز بازی کنیم | جلالی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-7 دسته : ورزشی

سرمربی پیکان گفت: می خواهیم مقابل استقلال خوب بازی کنیم و نتیجه بگیریم.


خبرگزاری فارس: مجید جلالی در نشست خبری پیش بازی تیمش برابر استقلال در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر گفت: هر چقدر خوب بازی کنیم و نتیجه نگیریم، کسی ما را نمی بیند. مقابل استقلال می خواهیم هم خوب بازی کنیم و هم خوب نتیجه بگیریم.

وی ادامه داد: باید برای شکست دادن تیم بزرگ استقلال با تمرکز بازی کنیم تا به نتیجه برسیم و بازیکنان باید تمرکز زیادی داشته باشند.

وی در مورد اینکه مقابل استقلال جوان شده دفاعی بازی خواهید کرد یا تهاجمی، گفت: من باید صحبت هایم را ترمیم کنم و من در کنار نیمکت های زیادی بازی های زیادی انجام داده ام. حتما در کنار یک فوتبال خوب می خواهیم نتیجه خوب هم بگیریم و برای این کار می کنیم. آنچه که ما مقابل تراکتورسازی هفته قبل ارائه کردیم، اعتماد به نفس و امیدواری مان را بالا برد.

سرمربی پیکان در مورد اینکه این تیم از سه بازی فقط یک امتیاز گرفته، گفت: اگر همین سه بازی را با آغاز فصل قیاس کنید، می بینید که ما در ابتدای فصل از این سه بازی فقط دو امتیاز گرفته بودیم و اکنون یک امتیاز اما با این تفاوت که در نیم فصل اول مقابل تراکتورسازی بدترین بازی مان را انجام دادیم و در بازی برگشت مقابل همان تراکتورسازی بهترین بازی مان را کردیم. تیم ما صاحب یک شخصیت جدیدی شده است. شاید الان نتوانستیم نتیجه بگیریم که باید استراتژی بازی مان را تغییر بدهیم و با احتیاط بیشتری بازی کنیم اما با توجه به اینکه با شخصیت و اعتماد به نفسی که تیم مان گرفته، حتما در نتیجه گیری بهتر عمل خواهیم کرد.

جلالی در مورد شایعه حضور منشاء در پرسپولیس گفت: اگر اشتباه نکنم سه هفته از نقل و انتقالات می گذرد و در تمام این مدت و حتی پیش از آن ما فقط صحبت هایی را شنیده ایم که این صحبت ها در بازیکن و تیم ما تأثیر مخرب دارد. در حالیکه این باشگاه هیچ اقدامی برای جذب منشاء انجام نداده است. ما هیچ اقدامی از این باشگاه ندیده ایم. فقط در فضای مجازی به ما بد و بیراه گفته شده که چرا این بازیکن را به ما نداده اید. شاید اگر باشگاه اقدام هم بکند ما محترمانه پاسخ منفی بدهیم اما اقدامی در این رابطه نشده است. سعی می کنم ظرف امروز و فردا پرونده موضوع منشاء بسته شود. ما وقتی درخواستی از پرسپولیس نداریم در موردش هم صحبت نمی کنیم.

وی در مورد شایعه پیشنهاد 900 هزار دلاری یک باشگاه به منشاء گفت: بله باشگاهی بوده که 300 هزار دلار برای یک نیم فصل و 600 هزار دلار برای فصل پس به او پیشنهاد داده است. البته ما اینها را شنیده ایم. فضا فضای شنیده هاست.

جلالی در مورد اینکه مدیر برنامه های منشاء مدام در باشگاه پرسپولیس حاضر می شود، گفت: مدیر برنامه هایش به من می گوید از این موضوع بی اطلاع هستم و به من چیز دیگری می گوید.

وی در مورد مصدوم و محروم تیمش مقابل استقلال گفت: هیچ مصدوم و محرومی نداریم.

سرمربی پیکان در مورد دلیل جدایی آرش برهانی گفت: جدایی برهانی دلیلش فنی بود. آرش در دو بازی اول فصل آسیب دید و سبعد از آمادگی خارج شد. بعد از آن تمریناتش را آغاز کرد و وزن کم کرد و دوباره آسیب دید. این مسائل باعث شد که نیم فصل را از دست بدهد. آرش دوست داشت بازی کند و ترجیح داد که از پیکان جدا شود و من هم موافقتم را با این مسئله اعلام کردم

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :