هلاکت یک سرکرده داعش / مقابله نیروهای عراقی با هجوم تروریست ها به شرق صلاح الدین

تاریخ انتشار پست : 1395-11-9 دسته : بین الملل

نیروهای عراقی با هجوم گروه داعش به شرق استان صلاح الدین مقابله کردند و شماری از تروریست ها را به هلاکت رساندند.

مقابله نیروهای عراقی با هجوم تروریست ها به شرق صلاح الدین/ هلاکت یک سرکرده داعش

به نقل از طاها پخش به نقل از سومریه نیوز، حسن صوفی، یکی از فرماندهان نیروهای بسیج مردمی در حویجه عراق اعلام کرد: نیروهای عراقی با هجوم تروریست های داعش به منطقه "تل کصیبه" در شرق صلاح الدین مقابله کردند و شماری از عناصر تروریستی را به هلاکت رساندند.

نیروهای عراقی ضمن مقابله با هجوم گسترده تروریست های داعش به مراکز نظامی این منطقه، 18 تروریست را به هلاکت رساندند. همچنین در این عملیات 21 تروریست زخمی شدند.

وی افزود: گروه تروریستی داعش با افزایش حملات خود به مراکز و یگان های نظامی در شرق صلاح الدین سعی دارند از پیشروی نیروهای عراقی به مرکز شهر پیشگیری کنند.

به نقل از یک منبع محلی در استان صلاح الدین، مسئول نظامی تروریست های داعش ملقب به " ابو مشتاق" به همراه یکی از عناصرش در شمال شرقاط به هلاکت رسیدند.

به گفته این منبع، خودروی حامل این تروریست در مسیری در شمال شرقاط، از سوی جنگنده های عراقی هدف قرار گرفته شد و یکی از سرکرده های بارز داعش در «ولایت» دجله به هلاکت رسید.

از سوی دیگر، در عملیات نیروهای عراقی برای آزادسازی نقاط غربی استان الانبار، یکی از مواضع تروریست های داعش در مرز عراق و سوریه هدف قرار گرفته شد.

نومان عبدالزوبعی، فرمانده لشکر هفتم ارتش عراق اعلام کرد: در حمله ائتلاف بین المللی به مواضع تروریست های داعش در شهر قائم واقع در مرز عراق و سوریه، 16 تروریست داعش به هلاکت رسیدند.

وی افزود: در این عملیات مواضع تروریست ها و انبارهای تسلیحاتی آنان منهدم شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :