حرکت به سمت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای توسعه ملی را در پی دارد | لاریجانی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-9 دسته : سیاسی

رئیس مجلس برای اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت که امروز در هتل المپیک برگزار شد، پیامی صادر کرد.

لاریجانی: حرکت به سمت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای توسعه ملی را در پی دارد


به نقل از حوزه طاها پخش گروه طاها پخش علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت که امروز در هتل المپیک برگزار شد، پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نیاز دنیا کنونی به خلاقیت و توانمندی انسان، می رود تا دستاوردهای بزرگی را برای تسهیل در زندگی بشر رقم زند که مهارت اندوزی و توسعه آن یکی از اصول مهم در تحقق این امر بوده و متخصصان کشورمان در هم آمیختن علم و فناوری و ایمان در دستیابی به قله های پیشرفت و ترقی گام های بلندی برداشته اند.

در حقیقت بخش بزرگی از اندیشه و تدبیر برای توسعه و آبادانی ایران اسلامی از مسیر هدایت جوانان نخبه و با استعداد این مرز و بوم و ایجاد بسترهای لازم برای بهره مندی از توانایی این سرمایه های گرانقدر می گذرد تا در گرو همت بالا، تفکر خلاق، تلاش و همت ارزنده این جوانان تلاشگر بتوانیم شاهد دستیابی کشور عزیز اسلامی به جایگاه واقعی در عرصه تولید ملی و دستاوردهای داخلی باشیم.

حرکت کشور به سمت توسعه آموزش های فنی و مهارت های حرفه ای به طور حتم تحولات چشمگیری را در دستیابی به توسعه ملی و مهارت کشور در پی خواهد داشت که دستاوردهای آن ماندگار خواهد بود.

برگزاری هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت اقدام شایسته و مهمی در جهت بررسی و تبیین نقطه نظرات و دیدگاه های متخصصین و تشویق استعدادهای برتر مهارتی کشور می باشد که لازم است از این تلاش دست اندرکاران و برگزارکنندگان تجلیل گردد.

ضمن تبریک به تمامی برگزارکنندگان این دوره مسابقات، امیدوارم این عزیزان در ادامه این راه درخشان موفق و سربلند باشند.

علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :