برنامه نهضت روح الله کاری از رادیو معارف

تاریخ انتشار پست : 1395-11-9 دسته :

رادیو معارف همزمان با سی و هشتمین فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در برنامه نهضت روح الله به تبیین نقش غیرایرانیان در نهضت بزرگ انقلاب اسلامی خواهد پرداخت.

برنامه نهضت روح الله کاری از رادیو معارف


به نقل از طاها پخش ؛برنامه نهضت روح الله در آستانه سی وهشتمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی به بررسی هم صدایی غیر مسلمانان ایرانی با نهضت حضرت امام خمینی (ره) خواهد پرداخت.

این برنامه که با کارشناسی حجت الاسلام دکتر سید حمید روحانی10 بهمن 95 به روی آنتن می رود از نقش مردمانی خواهد گفت که شاید خود ایرانی و حتی مسلمان نبودند اما همنوا با مردم ایران در نهضت بزرگ انقلاب اسلامی سهیم بودند .

نهضت روح الله، کاری از گروه رویدادهای معارفی و اطلاع رسانی به تهیه و سردبیری سید محمد علی حسینیان و اجرای رسول بینایی روزهای یکشنبه ساعت 19:15 از رادیو معارف تقدیم شنوندگان فرهیخته خواهد شد.

رادیو معارف، یکی از شبکه های رادیویی در ایران است. این رادیو وابسته به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در سال ۱۳۷۷ و همزمان با سالروز تولد فاطمه معصومه، به منظور گسترش مباحث معرفتی و با هدف پرداختن به حوزه های متفاوت فرهنگ دینی، در شهر قم افتتاح شد که پخش ۲۴ ساعته دارد. این شبکه در نحوه پخش منحصربه فرد است و مختلف از همه شبکه ها از پخش هر گونه ساز موسیقی پرهیز می کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :