ربودن مرد 28 ساله و درخواست 70 میلیون تومانی از همسرش

تاریخ انتشار پست : 1395-11-9 دسته : مجازی

یک باند 3 نفره که اقدام به ربودن مرد 28 ساله و مطالبه 70 میلیون تومانی از همسر وی کرده بودند با تلاش مأموران پلیس شناسایی و بازداشت شدند.

ربودن مرد 28 ساله و درخواست 70 میلیون تومانی از همسرش


به نقل از طاها پخش ، از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 5 بهمن ماه امسال خانمی با مرجوعه ای از شعبه نهم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و عنوان داشت که همسرش بنام سیاوش (28 ساله) از سه روز قبل ربوده شده است.

همسر سیاوش به کارآگاهان گفت: همسرم در رابطه با خرید و فروش خشکبار فعالیت دارد و از سه روز قبل توسط افرادی بنام های هدایت، هوشنگ و امیر، به علت اختلاف مالی ربوده شده و در حال حاضر شماره تلفن همراه همسرم به شماره 72********0939 خاموش است، این اشخاص طی تماس های مکرر تلفنی، برای آزاده همسرم درخواست واریز مبلغ 70 میلیون تومان وجه نقد را کرده اند.

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت هدایت، هوشنگ و امیر در نقاط عبدل آباد، شادآباد و یافت آباد به محل سکونت این افراد مراجعه کرده و اطلاع پیدا کردند که آنها همزمان با ربودن سیاوش، بازگشتی به منازل خود نداشته اند، همچنین مشخص شد که این سه نفر از اعضای یک خانواده نیز (پدر و دو فرزند) هستند.

کارآگاهان اداره یازدهم ضمن ارائه مشاوره به اعضای خانواده ربایندگان، عواقب قانونی ناشی از حبس غیرقانونی افراد را نیز به خانواده های ربایندگان اعلام و از آن ها جهت همکاری با پلیس دعوت کردند.

با پیگیری های به عمل آمده، کارآگاهان موفق به شناسایی محل نگهداری سیاوش در منطقه یافت آباد شده، با اطمینان از حضور فرد ربوده شده و ربایندگان در محل، در تاریخ 7 بهمن ماه سال جاری به این محل اعزام و در ساعت 18:00 ضمن رهایی فرد ربوده شده موفق به بازداشت هر سه متهم پرونده (پدر و دو پسر) شدند.

سیاوش بعد از رهایی به کارآگاهان گفت: در تاریخ 2 بهمن در فاز یک شهر اندیشه – خیابان طالقانی در حال تردد بودم که این افراد بعد از پیاده شدنم از ماشین، مرا سوار خودرو کرده و بلافاصله تمامی اموال، مدارک و تلفن همراهم را گرفته و بعد از طی مسافتی مرا به این محل آورده و نگهداری می کردند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: هر سه متهم صراحتا به آدم ربایی اعتراف صریح کرده و برابر دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه 27 تهران، با قرار قانونی روانه زندان شدند.

منبع:جام جم

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :