ایران خودرو و سایپا هیچ قراردادی با رنو نخواهند بست

تاریخ انتشار پست : 1395-11-10 دسته : سیاسی

وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: ایران خودرو و سایپا هیچ قراردادی با شرکت رنو نخواهند بست.

ایران خودرو و سایپا هیچ قراردادی با رنو نخواهند بست

به نقل از خبرنگار گروه طاها پخش از اقتصاد مقاومتی در صنعت تا تعامل میان صنعت و نظام بانکی امشب9 بهمن در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نعمت زاده در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه پیرامون سایه روشن های صنعت و تجارت گفت: در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی احیای7 هزار و500 واحد به تصویب رسید به گونه ای که کار با کمک کل نظام بانکی، استانداران و روسای سازمان های ذیربط انجام شود.

وی با اشاره به اینکه، بیش از 20 هزار و500 واحد موفق به دریافت تسهیلات بانکی شده است اظهار داشت: بیش از50 درصد واحد ها مربوط به بخش صنعت است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه، پرونده ها در دست بررسی هستند ادامه داد: میزان تسهیلات داده شده حدود14 هزار و400 میلیارد تومان است.

نعمت زاده با اشاره به اینکه، به واحد هایی که عمدتا مشکل مالی داشته اند تسهیلات ارائه شده است افزود: امیدوارم بتوانیم در راستای حل مشکلات مالی به 30 هزار واحد کمک کنیم.

وی ادامه داد : هزار و200 واحد در سراسر کشور بازرسی شده تا مشخص شود که تسهیلات ارائه شده صرف حل مشکلاتشان در جهت افزایش تولید بوده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :