واردات نارنگی پاکستانی به کشور

تاریخ انتشار پست : 1395-11-15 دسته : اقتصادی

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار با بیان این که واردات نارنگی پاکستانی همچنان به کشور انجام می شود، گفت: حجم کمی از این محصول وارد کشور می شود که به صورت کلی در حاشیه میادین میوه و تره بار معامله می شود.


خبرگزاری میزان: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار با بیان این که واردات نارنگی پاکستانی همچنان به کشور انجام می شود، گفت: حجم کمی از این محصول وارد کشور می شود که به صورت کلی در حاشیه میادین میوه و تره بار معامله می شود.

حسین مهاجران، در ارتباط با قیمت انواع میوه در بازار اظهار کرد:  قیمت انواع میوه در بازار امروز برای هر کیلو نارنگی بندرعباس از 12تا 15 هزار تومان، نارنگی درجه دو از حدود 8 تومان تا 6هزار تومان، سیب سفید دماوند 6 هزار تومان، پرتقال داراب والنسیا 8 هزار تومان، پرتقال کوهستان 4 هزار تومان و پرتقال رسمی جیرفت 3 هزار تومان، گریپ فروت 2 هزار و 200 تومان، لیمو شیرین از حدود یک هزار و 500 تا 2 هزار و 500 تومان، انار سردخانه ای از  5 هزار تا 6 هزار تومان  خواهد بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار، افزود: قیمت خیار گلخانه برای عرضه در بازار حدود 3 هزار و 500 تومان و خیار بوته ای از هزار وپانصد تا 2 هزار و 500 تومان، گوجه فرنگی حدود یک هزار و 500 تومان، سیب زمینی و پیاز هرکیلو 600 تا هزار تومان است.

وی ادامه داد: نارنگی های تولید شمال کشور در حال حاضر به دلیل کیفیت پایین در بازار وجود ندارد.

مهاجران با بیان این که میوه های قاچاق همچنان در بازار عرضه می شود، گفت: بیش از 10 قلم میوه قاچاق در بازار وجود دارد و در صورت مشاهده بازرسین در میادین میوه و تره بار اما در بیرون از این میدان توسط برخی عرضه کنندگان خرید و فروش می شود.

 رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار، با بیان این که شبرنگ آفریقا بالاترین قیمت را در بین میوه های موجود در بازار دارد تصریح کرد: شبرنگ افریقا در بازار با قیمت 25 هزار تومان وهمچنین گلابی امریکایی با قیمت 20 هزار تومان، سیب فرانسوی 16 هزار تومان و آلو ترکیه برای هر کیلو 8 هزار تومان عرضه می شود.

وی در ارتباط با واردات نارنگی از پاکستان به کشور، گفت: واردات نارنگی پاکستانی به کشور همچنان انجام می گیرد اما حجم قابل توجهی نبوده و اکثرا در حاشیه میادین تره بار مورد معامله قرار می گیرد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :