گزارش پلاسکو شبیه تبلیغات انتخاباتی بود

تاریخ انتشار پست : 1395-11-15 دسته : اخبار اجتماعی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقل از شهردار در مجلس گفت: بنظر این نقل از واقعی و منصفانه نبود و بیشتر شبیه تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری بود.شهرداری باید در مورد این اتفاق پاسخگو باشد و حتی قوه قضاییه و سازمان های امنیتی هم باید به این قضیه ورود پیدا کنند.


خبرگزاری ایلنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقل از شهردار در مجلس گفت: بنظر این نقل از واقعی و منصفانه نبود و بیشتر شبیه تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری بود.شهرداری باید در مورد این اتفاق پاسخگو باشد و حتی قوه قضاییه و سازمان های امنیتی هم باید به این قضیه ورود پیدا کنند.

غلامرضا حیدری در مورد نقل از قالیباف در مورد حادثه ساختمان پلاسکو در صحن مجلس گفت: به نظر این نقل از واقعی و منصفانه نبود و بیشتر شبیه تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری بود.شهرداری باید در مورد این اتفاق پاسخگو باشد و حتی قوه قضاییه و سازمان های امنیتی هم باید به این قضیه ورود پیدا کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باید دلیل اصلی این اتفاق کشف شود. درست است این ساختمان نا ایمن بوده اما ابهاماتی در این قضیه وجود دارد که باید مشخص شود. شهرداری در این قضیه حتما مقصر است باید قوه قضاییه بعنوان مدعی العموم وارد این قضیه شود.

او افزود: ریاست مجلس هم پس از شنیدن نقل از وزیر کشور و شهردار تهران گفتند که این قضیه ملی است و باید نقل از ملی برای آن تهیه شود. اما مشخص نیست پس از تهیه این نقل از چه ضمانت اجرایی وجود دارد.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :