بقای جهاد در گرو حفظ نظام و انقلاب است

تاریخ انتشار پست : 1395-11-15 دسته :

امام جمعه موقت سمنان با اشاره به تعامل برای حفظ و تداوم نظام و انقلاب گفت : بقای جهاد در گرو حفظ نظام و انقلاب است.

بقای جهاد در گرو حفظ نظام و انقلاب است

به نقل از خبرنگار طاها پخش از طاها پخش ،حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر عبدوس امام جمعه موقت سمنان در خطبه های نماز جمعه امروز که با حضور مردم و مسئولان برگزار شد پیروزی در تمام دوران را نشان دهنده همدلی ملت دانست و گفت: امروز که با عنایت خداوند به پیروزی حقیقی دست یافته ایم، باید قدردان و شاکر باشیم و به دشمن که دنبال مادی کردن انقلاب است، اجازه ورود در این امر را ندهیم.

وی افزود : سرمایه ما استقلال، آزادی و شرف بود که به آن دست یافته ایم و برای حفظ آن همواره تلاش می کنیم.

امام جمعه موقت سمنان گفت: دهه فجر زمانی است که باید خدمات نظام اسلامی و دولت در آن مطرح و به اطلاع مردم رسانده شود.

عبدوس با اشاره به این که انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) همه بت های ظلم و ستم و استعمار و استبداد زمان را شکست، تصریح کرد: آمریکا و شوروی سابق در خیال خود فکر نمی کردند که روزی ایران با رهبری امام راحل و همراهی مردم شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی سر دهد و بدون تکیه به شرق و غرب روی پای خود ایستادگی نماید.

عبدوس به نقش امام خمینی (ره) در شکل گیری انقلاب اشاره کرد و افزود: با نفس ملکوتی حضرت امام، هیچ امت و قدرتی جرأت شکستن و تجزیه کردن جمهوری اسلامی ایران را نیافت.

امام جمعه موقت سمنان اظهار داشت : باید برای حفظ جمهوری اسلامی ایران تلاش کرد و تا آخرین نفس با نظام همدل و همراه بود.

عبدوس گفت: حفظ انقلاب از تمام پیروزی ها بالاتر است و مردم نشان دادند با وجود تمام تحریم ها و فشارها از دستاوردهای انقلاب محافظت می کنند.

حجت الاسلام عبدوس با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، حرکت امام خمینی (ره) در بوجود آوردن انقلاب و مقابله با رژیم پهلوی را برگرفته از قیام امام حسین (ع) و روشنگری حضرت زینب (س) برشمرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :