نجات جان خانواده 10 نفره از میان شعله های آتش

تاریخ انتشار پست : 1395-11-16 دسته :

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم از وقوع حریق در یک انبار لوازم خانگی خبر داد وگفت: در این حادثه خانواده ای ۱۰ نفره نجات یافتند.

نجات جان خانواده 10 نفره از میان شعله های آتش


به نقل از طاها پخش ازطاها پخش ؛جعفری،مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری با اشاره به وقوع حریق در یک انبار لوازم خانگی در خیابان مدرس، گفت: ساعت ۲ و ۲۳ دقیقه صبح امروز شنبه وقوع حریق به آتش نشانی قم اعلام شد که بلافاصله یک دستگاه خودرو به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه خودرو آتش نشانی ۵ دقیقه پس از اعلام حریق به محل حادثه رسید،افزود: به دلیل وسعت حادثه که یک سوله نگهداری لوازم خانگی بود بلافاصله چهار خودرو دیگر آتش نشانی با ۲۵ آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری قم در ادامه گفت:در انتهای محل سوله یک خانواده ۱۰ نفره زندگی می کردند که با وقوع آتش محبوس شدند و بلافاصله نیروهای امداد و آتش نشانی این افراد را از انتهای سوله خارج کردند و خوشبختانه حادثه تلفات جانی نداشت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه محل حادثه انبار لوازم خانگی بود حجم زیادی از لوازم خانگی شامل یخچال و گاز و ... در آتش سوخت و دلیل حادثه هم در حال حاضر مشخص نبوده و در حال بررسی است.

جعفری گفت: ۶ دستگاه خودروی آتش نشانی با ۲ آتش نشان در محل حادثه برای اطفای حریق اعزام شدند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :