گزارش نهایی کمیسیون بهداشت درباره حادثه پلاسکو در دست بررسی است

تاریخ انتشار پست : 1395-11-18 دسته : سیاسی

رئیس کمیسیون بهداشت گفت: نقل از کمیسیون های عمران، اجتماعی، شوراها و بهداشت درباره پلاسکو باید با هم تلفیق و طبق گفته رئیس مجلس نقل از ملی ارائه شود.

نقل از نهایی کمیسیون بهداشت درباره حادثه پلاسکو در دست بررسی است


علی نوبخت حقیقی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در مصاحبه با طاها پخش طاها پخش درباره ارائه نقل از کمیسیون متبوع خود در بررسی حادثه ساختمان پلاسکو گفت: نقل از نهایی کمیسیون بهداشت و درمان درباره حادثه ساختمان پلاسکو در دست بررسی است .

وی افزود: نقل ازات کمیسیون های عمران، اجتماعی، شوراها و بهداشت درباره حادثه پلاسکو باید با هم تلفیق و طبق گفته رئیس مجلس نقل از ملی ارائه شود.

نوبخت خاطرنشان کرد: در جمع بندی انجام شده مشخص شد در زمینه بهداشت عمومی و محیط، کار باید به مردم آموزش داده شود چرا که قانون گریزی در این حادثه مشاهده می شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر اظهار داشت: سهل انگاری مسئولین در اجرای قانون از مهمترین عوامل ایجاد این حادثه شد زیرا پلاسکو ساختمانی تجاری بوده و تغییر کاربری آن به واحد تولیدی تبدیل شده اقدامی اشتباه بوده است اما اکنون چه کسی مسئولیت این اقدام را می پذیرد؟!

نوبخت در پایان با بیان اینکه رئیس جمهور تیمی را مامور تهیه نقل از درباره پلاسکو کرده است، افزود: مسئولین ستاد بحران کشور، شهرداری، هیات مدیره ساختمان پلاسکو و بنیاد مستضعفان نیز باید نقل ازات خود را ارائه دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :