محاکمه مرد افغان به اتهام آزار و اذیت کودک ایرانی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-18 دسته : مجازی

مرد افغانستانی که متهم است کودکی ایرانی را مورد آزار و اذیت قرار داده است، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

محاکمه مرد افغان به اتهام آزار و اذیت کودک ایرانی

به نقل از طاها پخش ، شهریورماه سال گذشته مردی با مأموران پلیس تماس گرفت و گفت فردی که فرزندش را مورد آزار و اذیت قرار داده است دستگیر کرده است. بلافاصله مأموران در محل حاضر شده و مرد افغانستانی را که در دست پدر کودک بود تحویل گرفته و به اداره آگاهی تحویل دادند. پدر کودک شش ساله به مأموران گفت: من سر کار بودم که همسرم با من تماس گرفت و گفت پسرمان گم شده است، بلافاصله به خانه آمدم.

همسرم به من گفت: پسرمان برای بازی به کوچه رفته بود و من هم فکر می کردم با بچه ها بازی می کند تا اینکه پسر همسایه آمد و به من گفت پوریا به وسیله مردی برده شده است. او گفت مردی به پوریا گفت دوست پدرش است، پس دست او را گرفت و با خودش برد؛ قرار بود به پوریا کبوتر نشان دهد. وقتی همسرم توضیح داد چه اتفاقی افتاده است من به همراه سایر اعضای خانواده ام در خیابان های اطراف و پارک ها پخش شدیم و به پلیس هم خبر دادیم تا اینکه یکی از همسایه ها گفت پوریا و مردی افغانستانی را در یک پارک دیده است.

او گفت: عابری پوریا را دیده و از او پرسیده بود مردی که کنارت دراز کشیده چه کسی است، پوریا هم با حالتی وحشت زده به او گفته بود پدرم است. مرد عابر به این حرف شک کرده و وقتی دیده همسایه ما هراسان در حال جست وجو است، این موضوع را به او گفته؛ این طور شد که موفق شدیم پوریا را پیدا کنیم. پسرم در خانه برای مادرش گفته بود که از سوی متهم مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

شکایت این مرد در حالی بود که مرد افغانستانی ادعا کرد کاری به پسربچه نداشته است و فقط می خواسته به او کبوتر نشان دهد. او گفت: پسربچه به من گفت می خواهد کبوتر ببیند و من هم او را به پارک بردم. ما داشتیم با هم صحبت می کردیم که خانواده اش به سمت من حمله کردند. من کاری با این بچه نداشتم. این مرد توضیح نداد چرا در پارک کنار پسربچه دراز کشیده بود. با تکمیل پرونده و صدور کیفرخواست به اتهام آدم ربایی و آزار و اذیت پسربچه، پرونده برای رسیدگی به شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. روز گذشته جلسه رسیدگی به پرونده مرد افغانستانی برگزار شد. او بازهم اتهام را رد کرد و گفته های شاهدان را دروغ خواند.

با پایان جلسه رسیدگی، هیئت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع:روزنامه شرق

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :