گل محمدی مچ مایلی کهن را خواباند

تاریخ انتشار پست : 1395-11-18 دسته : ورزشی

هفته بیست و سوم لیگ دسته یک با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد که ملوانان علیرغم شکست مقابل اکسین در صدر جدول باقی ماند


ایسنا: در ادامه رقابت های لیگ یک، ملوان بندر انزلی با هدایت محمد مایلی کهن با نتیجه دو بر یک مقابل شاگردان یحیی گل محمدی در تیم اکسین شکست خورد . همچنین در یکی از مهمترین دیدارهای این هفته، تیم رده پنجمی مس کرمان مقابل بادران رده ششمی  قرار گرفت و در پایان با یک گل به پیروزی رسید.

اکسین البرز دو– ملوان بندر انزلی یک

در ابتدای این دیدار که از ساعت ۱۴ پیگیری شد، هر دو تیم یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که وکیلی برای ملوانان و  سیف پناهی برای اکسین هر کدام یک موقعیت خوب برای تیمشان از دست دادند. در ادامه بازی متعادل پیش رفت. در پایان نیمه نخست ملوانان یک ضربه پنالتی بدست آوردند که توسط مهیار زحمتکش  به گل تبدیل شد تا شاگردان محمد مایلی کهن با پیروزی نیمه نخست را به پایان برسانند.

در نیمه دوم اکسین البرز حملات متعددی انجام داد تا اینکه توانستند سید احمد موسوی در دقیقه ۶۰ توانست گل تساوی را برای شاگردان یحیی گل محمدی به ثمر برساند. در دقایق پایانی هم اکسین یک گل دیگر به ثمر رساند تا اکسین این دیدار حساس را پیروز شود.

دی این دیدار محمد آبشک از تیم ملوان و عماد میرجوان از تیم اکسین از داور دیدار کارت زرد دریافت کردند.

با این نتیجه ملوان با ۴۱ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و اکسین البرز با ۳۵ امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.

مس کرمان یک – بادران تهران صفر

در یکی از مهمترین دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ یک، تیمهای رده پنجم و ششم لیگ به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این دیدار آرام پیگیری شد. درنیمه دوم در دقیقه ۵۴ شاگردان منصور ابراهیم زاده توانستند گل اول را با ضربه سر مجتبی محبوب مجاز به ثمر برسانند. بعد از این گل بادران فشار زیادی روی دروازه مس آورد و توانست در دقیقه ۶۰ یک پنالتی هم کسب کردند که توسط سعید واسعی از دست رفت تا این دیدار با نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

با این نتیجه مس کرمان با ۳۹ امتیاز به رده چهارم صعود کرد تا هرچه بیشتر به صعود به لیگ برتر امیدوار شوند. بادران هم با ۳۵ امتیاز در رده ششم باقی ماند.

نساجی  مازندران صفر - فجرسپاسی شیراز یک

در دیگر بازی هم زمان امروز، نساجی مازندران که با ساکت الهامی روزهای خوبی را تجربه نمیکند، مقابل فجر سپاسی انتهای جدولی با یک گل مغلوب شد.

تک گل این دیدار را حامد حیدری در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند. همچنین حمید طاهری فرد از تیم نساجی از زمین بازی اخراج شد.

نتایج دیگر بازی های این هفته به شرح زیر است:

فولاد یزد صفر - مس رفسنجان دو

گل : آرمان رمضانی (۱۶ و ۸۵) برای مس رفسنجان

راه آهن یزدان سه - خیبر خرم آباد یک

گل ها: هادی ایمانی ( ۳۸) ، مهران جمشیدی (۵۲) و سجاد جوادی (۶۸) برای راه آهن یزدان و پویا عالی خانی (۷۸) برای خیبر خرم آباد

آلومینیوم اراک دو - خونه به خونه بابل صفر

گلها: محمد علی اکبرخواه (۱۷) و میلاد احمدی (۸۲) برای آلومینیوم اراک

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :