برنده دربی پرسپولیس است/ استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد | نریمان جهان

تاریخ انتشار پست : 1395-11-20 دسته : ورزشی

بازیکن تیم پرسپولیس تهران گفت:می توانیم 3 بر یک استقلال را شکست دهیم تا یک گام دیگر به قهرمانی لیگ برتر نزدیک تر شویم.

نریمان جهان:برنده دربی پرسپولیس است/ استقلال شانسی برای قهرمانی ندارد

به نقل از طاها پخش ، سامان نریمان دنیا بازیکن پرسپولیس بیان کرد: تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشته ایم و با 5 برد خوب راهی دربی می شویم.انشااله با انگیزه بالایی که در بازیکنان تیم وجود دارد،بتوانیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود: دربی بزرگ ترین بازی باشگاهی در سطح کشور است و برای ما بسیار مهم است که برنده دربی شویم.اگر از بازی دربی و سپاهان 6 امتیاز بگیریم قهرمانی ما قطعی می شود.

بازیکن اسبق تراکتورسازی در مورد شانس قهرمانی استقلال گفت: حتی اگر استقلال برنده دربی شود شانسی برای قهرمانی ندارد چون فاصله اختلاف امتیاز ما با آنها بیشتر از 10 امتیاز است و بعید است آنها در پایان لیگ بتوانند قهرمان شوند.

وی در مورد نتیجه دربی گفت: به نظر من 3 بر یک استقلال را شکست می دهیم تا یک گام دیگر به قهرمانی لیگ نزدیک شویم.البته مطمئن باشید تیم ما پتانسیل قهرمانی را دارد.من مقابل استقلال یک بار توانستم هت تریک کنم و در دیداری دیگر یک گل و یک پاس گل دادم و همه می دانند که مقابل استقلال خوب بازی می کنم.

نریمان دنیا در مورد اعتصاب بازیکنان گفت: اعتصابی در کار نبود فقط با دعوت طاهری در باشگاه دور هم جمع شدیم تا در مورد دربی و مسائل دیگر صحبت کنیم.نمی دانم این شایعات از کجا در می آید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :