بیانیه فیلیپ لام در مورد خداحافظی از فوتبال

تاریخ انتشار پست : 1395-11-20 دسته : ورزشی

فیلیپ لام، ستاره آلمانی و کاپیتان تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ با انتشار بیانیه ای درمورد خداحافظی خود در پایان فصل توضیح داد.​​​​​​​ورزش سه: فیلیپ لام، ستاره آلمانی و کاپیتان تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ با انتشار بیانیه ای درمورد خداحافظی خود در پایان فصل توضیح داد.​​​​​​​

 دیشب فیلیپ لام به طور رسمی اعلام کرد که در پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

فیلیپ لام گفت: "پس از گذشت یک روز از انتشار تصمیم خداحافظی باید جزئیاتی از آن را بازگو کنم. همانند جدایی از تیم ملی، این بار نیز به احساس خود اعتماد کردم زیرا به عنوان کاپیتان باید همیشه عملکردی در بالاترین سطح ارائه داد و ممکن است در آینده من قادر به انجام آن نباشم.

بیانیه فیلیپ لام در مورد خداحافظی از فوتبال


از 11 سالگی عضو بایرن هستم و به جز 2 سال قرضی در اشتوتگارت همیشه پیراهن این تیم را پوشیده ام. بعد در آینده نیز با این تیم همکاری خواهم داشت. کسانی که مرا می شناسند می دانند که من همیشه علاقمندم برای هر کاری آماده باشم و به همین علت به زمانی نیاز دارم تا بدانم چگونه باید به بهترین نحو از تخصص و تجربه ام استفاده کنم.

همیشه در هنگام تصمیم گیری خیلی فکر می کنم و این تصمیم به معنای پایان دوران حرفه ای من است و از اینکه شما را در جریان جزئیات آن قرار می دهم خوشحال هستم.

در حال حاضر تمام تمرکزم روی بازی ها آتی است و الآن می دانم که این دیدارها آخرین حضور من در دنیای فوتبال خواهند بود. ما در تمامی رقابت ها شرایط خوبی داریم و اهداف و چالش های بزرگی پیش روی ماست".

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :