دعوت آیت الله نوری همدانی برای خلق حماسه ای دیگر

تاریخ انتشار پست : 1395-11-21 دسته :

آیت الله نوری همدانی برای خلق حماسه ای دیگر در 22 بهمن 95 از ملت ایران برای حضوری پرشور دعوت به عمل آورد.

دعوت آیت الله نوری همدانی برای خلق حماسه ای دیگر

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ؛ آیت الله نوری همدانی با اشاره به تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، بر همه لازم دانست در راهپیمایی 22 بهمن ماه برای پاسخ به یاوه گویی های آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی شرکت کنند و این آیین باشکوه و حماسی تر از سال های گذشته برگزار شود.

وی با بیان اینکه حرکت های اخیر این قدرت های استکباری ناشی از بی عقلی آن هاست، افزود: امسال همه مردم باید با شور و خروش بیشتر، مشت محکم و گام های استوار در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ این یاوه گویی ها را بدهند.

آیت الله نوری همدانی در ادامه افزود: دراین روز بساط استکبار، استبداد و ظلم و همچنین کشورهایی که با زر، زور و تزویر مدت ها توانسته بودند مسلمانان را زیر سیطره خودشان قرار دهند و دخالت درامور فرهنگی، اقتصادی و سیاسی داشته باشند، از ایران برچیده شد.

وی از 22 بهمن به عنوان روزی که عظمت و عزت اسلام و مسلمانان پر و بال گرفت اشاره کرد و گفت: مردم با شور و خروش توانستند پیروزی انقلاب اسلامی را به ثمر برسانند.و نظامی که در ایران است با نظام های دیگر فرق می کند وبه همین علت لازم است، همه آحاد ملت دراین روز به صحنه بیایند و از جنایت های دشمنان اسلام و عوامل آنها اعلام انزجار کنند.
آیت الله نوری همدانی در پایان افزود: حوزویان هم همراه با سایر مردم ایران اسلامی در روز 22 بهمن به صحنه خواهند آمد و حمایت خود را از آرمان های انقلاب و امام راحل اعلام خواهند کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :