محدودیت تردد وسایل نقلیه در برخی محورها

تاریخ انتشار پست : 1395-11-21 دسته : اخبار اجتماعی

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: براساس پیش بینی های به عمل آمده طی امروز و فردا سطح جاده های استان های غربی و شمالی کشور به خصوص محورهای کرج، چالوس، هراز و فیروزکوه به دلیل بارش برف لغزنده خواهند بود.خبرگزاری فارس: رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: براساس پیش بینی های به عمل آمده طی امروز و فردا سطح جاده های استان های غربی و شمالی کشور به خصوص محورهای کرج، چالوس، هراز و فیروزکوه به دلیل بارش برف لغزنده خواهند بود.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین حالت جوی محورهای مواصلاتی کشور بیان کرد: در حال حاضر در استان ایلام محور اسلام آباد محدوده گردنه قلاجه، آذربایجان شرقی محور مراغه-بناب، کرمانشاه محور اسلام آباد-کرمانشاه و استان قزوین محدوده گردنه آوج بارش برف را شاهد هستیم.

رحمانی افزود: همچنین در اکثر محورهای استان ایلام، بوشهر، گیلان و کرمانشاه - روانسر بارش باران نقل از شده است.

وی اظهار داشت: بر طبق پیش بینی های به عمل آمده مبنی بر بارش شدید برف طی امروز و فردا سطح جاده های استان های غربی و شمالی کشور به ویژه محدوده کرج، چالوس، هزار و فیروزکوه لغزنده خواهد بود که بر همین اساس لازم است تا رانندگان تجهیزات ایمنی کافی را هنگام تردد از این محورها با خود به همراه داشته باشند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا در رابطه با محدودیت های تردد موتورسیکلت ها اظهار داشت: تردد موتورسیکلت ها (به غیر از موتور سیکلت های انتظامی و امدادی) در محورهای کرج، چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران، سمنان و مشهد تا صبح روز شنبه ممنوع است.

رحمانی همچنین گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از روز جمعه 22 بهمن ماه از ساعت 15 تا ساعت 23 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 18 از سمت مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه خواهد بود که این محدودیت تا ساعت 23 روز 22 بهمن ادامه خواهد داشت.

وی در رابطه با محدودیت تردد کامیون ها و کامیونت ها نیز بیان کرد: تردد کامیون ها به غیر از کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از روز چهارشنبه 20 تا 22 بهمن ماه از ساعت 8 صبح تا 22 در محور هراز ممنوع است.

رحمانی همچنین افزود: تردد کامیون ها و کامیونت ها از ساعت 12 تا 22 روز جمعه مورخ 22 بهمن ماه از سمت قائمشهر به سمت تهران ممنوع است.

وی بیان کرد: کلیه محورهای مواصلاتی کشور در حال حاضر باز هستند و مشکل ترافیکی خاصی در آنها دیده نمی شود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :