ترامپ چهره واقعی امریکا را مشخص کرده است / ما برای دفاع از خود موشک می سازیم

تاریخ انتشار پست : 1395-11-21 دسته : سیاسی

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: مهمترین چیزی که انقلاب با خود به همراه داشته شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی است.


ما برای دفاع از خود موشک می سازیم/ ترامپ چهره واقعی امریکا را مشخص کرده است

به نقل از حوزه طاها پخش طاها پخش ؛ غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشحیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما انقلاب خود را عاشورایی می دانیم، افزود: دهه عاشورا باعث شده انقلاب حسینی ۱۴۰۰ سال زنده بماند و عاشورا یک فرهنگ شده است؛ دهه فجر فرصتی برای یاداوری عصر انقلاب و تجدید پیمان با امام و شهدا است و هم اینکه ما از خودمان بپرسیم امروز کجا هستیم.

وی مهمترین چیزی را که انقلاب با خود به همراه داشته همان شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: این روزها فشارهای اقتصادی و مشکلات و بیکاری هست و هر خانواده ای دو سه نفر تحصیل کرده بیکار وجود دارد اما نباید از دستاورد بزرگی که از انقلاب به دست اوردیم عافل شویم، ما مشکلات داریم و کم هم نیست و باید مراقب باشیم درعین حال باید مواطب بود دشمن ناامیدی ایجاد نکند.

حدادعادل با بیان اینکه در اطراف ما کشورهایی هستند که حکامشان مثل عروسک هستند اما کشور ما اینطور نیست ، گفت: چون استقلال داریم دشمن داریم و دشمنی ها برای استقلال ماست. ما برای دفاع از خود موشک میسازیم و ازمایش می کنیم در ان طرف جهان الآن ترامپ تهدید می کند.

وی تاکید کرد: در قصه هسته ای مهمتر از غنی سازی حفظ استقلال ما بود که ما یک ملتی هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم به کسی دیگر چه مربوط است که در سرنوشت ما دخالت کند و این استقلال در جایی نطیز ندارد.

حدادعادل همچنین تصریح کرد: این انقلاب به ما ازادی داده است؛ در رای دادن مردم به هرکسی بخواهند رای میدهند و میدانند طبق فرموده رهبری رایشان حق الناس است و حکومت تقلب نمیکند.

حدادعادل با بیان اینکه ما از ابتدا گفتیم دلواپسیم، تصریح کرد: موصوع برجام تمام شد و کارهایی که باید میکردیم را انجام دادیم الآن میگویند همه چی درست شده جز مبادله بانکی!مثل این است که گفته شود اب در منبع هست اما شیر باز نمی شود.

وی تصریح کرد: الآن مردم خود قصاوت می کنند و معلوم شد امریکا دروغ میگوید و دستاورد بزرگی برای کسانی است که فکر میکردند امریکا ادم شده است.

وی همچنین گفت: ترامپ با همه جای جهان دعوا دارد و باطن امریکا را مشخص کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :