خلق حماسه نصف دنیا در سالگرد پیروزی انقلاب

تاریخ انتشار پست : 1395-11-22 دسته :

مردم مومن و انقلابی اصفهان به میدان آمدند تا در یوم الله 22 بهمن با حضور پرشور خود حماسه ایی بی نظیرخلق کنند.

خلق حماسه نصف دنیا در سالگرد پیروزی انقلاب

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،مراسم راهپیمایی 22 بهمن اصفهان از دقایقی پیش و همزمان با سراسر کشور در مسیرهای 8 گانه به سمت میدان تاریخی امام (ره) آغاز شد. مردم دیار نصف دنیا امروزاز سراسر شهر برای گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصمم شدند تا این روز تاریخی را همچون سال های گذشته در دفترچه تاریخ ماندگار ایران اسلامی ثبت کنند. از اولین ساعات اولیه امروز مردم همیشه در صحنه و انقلابی اصفهان با عبور از مسیرهای هشتگانه منتهی به میدان امام حضور یافتند تا همپای دیگر مردم سراسر کشور وفاداری خود به آرمانهای انقلاب را به منصه ظهور برسانند .

راهپیمایان با شعار های انقلابی و پلاکارد های مرگ برآمریکا واسراییل آمده اند تا در میعادگاه همیشگی شان سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن بگیرند .

حضور اقشار متفاوت جامعه بویژه ورزشکاران ، هنرمندان ، دانش آموزان و دانشجویان طلاب و روحانیون، اصناف و بازاریان به شکوه این حضور افزوده است .

همچنین دوچرخه سواران، ورزشکاران و رزمی کاران با حضور در راهپیمایی حرکت نمایشی خود را شروع کردند. قرار است محمد باقر قالیباف شهردار تهران در جمع مردم اصفهان در میدان امام (ره) سخنرانی کند .

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :