پرداخت تسهیلات 300 میلیون ریالی اشتغال به مددجویان کمیته امداد

تاریخ انتشار پست : 1395-11-23 دسته : اخبار اجتماعی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: تسهیلات اشتغال تا سقف 300 میلیون ریال از محل منابع امداد و اعتبارات قرض الحسنه بانک های عامل به مددجویان پرداخت می شود.


پرداخت تسهیلات 300 میلیون ریالی اشتغال به مددجویان کمیته امداد

امیر عذیری معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران در مصاحبه با خبرنگار طاها پخش اظهار داشت: طی 9 ماهه سال 95، یک هزار و 423 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش در استان تهران ایجاد و بیش از 235 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به منظور ایجاد این فرصت های شغلی در اختیار مددجویان قرار گرفته است.

وی افزود: در همین مدت زمان، 441 فرصت شغلی با تسهیلات پرداختی از منابع امدادی و 982 فرصت نیز با تسهیلات اعطایی از محل اعتبارات قرض الحسنه بانک های عامل برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران ایجاد شده است.

عذیری تصریح کرد: تسهیلات اشتغال تا سقف 300 میلیون ریال از محل منابع امداد و اعتبارات قرض الحسنه بانک های عامل به مددجویان دارای مهارت و توانایی پرداخت شده که این تسهیلات بدون نیاز به سپرده گذاری و با بازپرداخت طولانی مدت به مددجویان تحت پوشش ارایه می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران در پایان گفت: از ابتدای سال 95 تاکنون، بیش از 22 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد شغل و منبع درآمدی پایدار به فارغ التحصیلان دانشگاهی مددجو در استان اعطا شده، همچنین 144 فرصت شغلی برای افراد تحت حمایت این نهاد ایجاد شده که تعداد بسیاری از این فارغ التحصیلان مشاغلی مرتبط با مدارک دانشگاهی خود ایجاد کرده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :