استقلال 2 بر یک پرسپولیس را شکست می دهد | زمانی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-23 دسته : ورزشی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تا الآن هر پیش بینی کردم درست بوده و فردا هم استقلال دو بر یک پرسپولیس را شکست می دهد.


خبرگزاری فارس: حسن زمانی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال، گفت: شرایط تیم خوب است و خوشبختانه نتیجه لازم در بازی های گذشته کسب شده است.

وی افزود: جا دارد از حمایت های همه جانبه مدیران، هواداران، بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس در بازی با السد تشکر کنیم که به هر نحوی بود حمایت های خود را اعلام کردند. مطمئن باشید هواداران میلیونی  استقلال این حرکت پرسپولیسی ها را در نخستین بازی این تیم در ورزشگاه آزادی در لیگ قهرمانان آسیا بی پاسخ نخواهند گذاشت.

زمانی در خصوص پیش بینی اش از دربی 84، گفت: با توجه به برد خوب استقلال مقابل السد انگیزه بازیکنان تیم ما بالا رفته و پیش بینی می کنم تیم ما در این مسابقه 2 بر یک حریف خود را شکست دهد.

وی تأکید کرد: تا اینجا که هر چه پیش بینی کردیم درست از آب در آمده ان شاءالله این پیش بینی هم درست باشد.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال ضمن توصیه به تماشاگران دو تیم، گفت: من از هواداران هر دو تیم می خواهم از حاشیه ها پرهیز کنند و فقط تیم خود را مورد تشویق قرار دهند که بازی در کمال آرامش برگزار شود.

زمانی در پاسخ به  این سؤال که چرا به جلسه مشترک سرخابی ها و ضیافت شام اسپانسر نرفت، گفت: به این جلسه نرفتم چون مخالف برگزاری آن هستم.این گونه جلسات خروجی خوبی ندارد و از روزی که این اتفاق افتاده شایعه شده که جلسه را برای تساوی دو تیم برگزار کردند. به نظر من قبل از دربی اصلا این جلسه نباید برگزار می شد و در هر صورت باید پس از پایان بازی یا فردای مسابقه دربی این کار را انجام می دادند.

وی تأکید کرد: چرا باید روزه شک دار گرفته شود فردا اگر بازی مساوی شود همین جلسه پایه گذار شایعات زیادی است که تمام نخواهد شد. مدت ها بود که این شایعه از ذهن مردم پاک شده بود ولی با برگزاری چنین نشستی دوباره این شایعه دهان به دهان چرخید.

زمانی در پایان در خصوص اینکه آیا در صورت پیروزی استقلال پاداشی برای بازیکنان این تیم در نظر گرفته خواهد شد یا خیر، گفت: شک نکنید استقلال برنده شود برای کل تیم پاداش خوب در نظر می گیریم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :