اقطعال کناره گیری قهرمان اسبق فوتبال بانوان از لیگ!

تاریخ انتشار پست : 1395-11-23 دسته :

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم گفت: اگر به شکایت ما توسط فدراسیون رسیدگی نشود تیم مان را از لیگ بیرون می کشیم.

احتمال کناره گیری قهرمان اسبق فوتبال بانوان از لیگ!

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،مرضیه جعفری با انتقاد شدید از داوری بازی گفت: خیلی عجیب است داور بازی پس از صحبت با بازیکنان تیم سیرجان رای خود را بعد میگیرد!

وی با اشاره به اینکه داوری بازی امروز شاهکار بود، افزود: داور اول پنالتی برای تیم ما گرفت اما بعد از صحبت های بازیکنان سیرجان نظرش تغییر کرد و رای خود را بعد گرفت.
مربی تیم شهرداری بم اظهار کرد: در همین شرایط که بازیکنان ما با کمک داور صحبت می کردند تیم سیرجان گل در این هیاهو گل را زد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری بم نصریح کرد: پیروزی با این روش اصلا صحیح نیست. اگر می خواهند برابر تیم ما پیروز شوند چرا به این شکل سر تیم ما می بُرند؟ باتوجه به این داوری و این مسائل دیگر تمایلی به حضور در لیگ نداریم.

جعفری تاکید کرد: فیلم بازی را داریم. به همراه فیلم شکایت نامه ای را تنظیم کردیم که به فدراسیون فوتبال ارائه می کنیم ،اگر به شکایت ما رسیدگی شود و بازی را دوباره برگزار کنند در لیگ می مانیم در غیر این صورت از لیگ کنار می رویم.

وی گفت: وقتی این رفتارهای غیرحرفه ای در لیگ برتر وجود دارد بهتر است که در لیگ نباشیم. با این رفتارها به فوتبال بانوان ضربه می زنند و کاری کردند که تیمی بزرگ به نام شهرداری بم از لیگ جدا شود.
تیم شهردای بم در سالهای قبل عنوان قهرمانی لیگ فوتبال بانوان کشور را یدک می کشید امسال در جمع 5تیم بالای جدول است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :