حرکات ترامپ در دیدار با نخست وزیر ژاپن به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است

تاریخ انتشار پست : 1395-11-23 دسته : بین الملل

به اذعان کاخ سفید، ترامپ در حالی در دیدار با شینزو آبه، با لبخند و حرکات سر سخنان وی را تأیید می کرد که هیچگونه ابزار ترجمه ای در اختیار نداشت و از صحبت های وی سر در نمی آورد.


حرکات ترامپ در دیدار با نخست وزیر ژاپن به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شده است

به نقل از طاها پخش ؛ به نقل از گاردین، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا، در دیدار روز جمعه خود با «شینزو آبه»، نخست وزیر ژاپن، در کاخ سفید، با دقت به سخنان وی گوش می کرد و حتی صحبت های وی را با لبخند و تکان دادن سرش تأیید می کرد. این در حالی است که «سارا هاکبی سندرز»، معاون دبیر مطبوعاتی کاخ سفید، اذعان کرد ترامپ در جریان این دیدار هیچگونه ابزار ترجمه ای در اختیار نداشت.

هاکبی، با این حال اظهار داشت ترامپ و شینزو آبه پیش از این دیدار، به تفصیل با یکدیگر مصاحبه کرده بودند. ترامپ در جریان نشست خبری بعد از پایان سخنان نخست وزیر ژاپن و برای پاسخ دادن به پرسش خبرنگارانی که برخی از آن ها ژاپنی بودند، از هدفون مخصوص ترجمه استفاده کرد.

در ادامه این مطلب آمده است: دست دادن ترامپ و شینزو آبه نیز به سوژه ای داغ در میان رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. دست دادن این دو نفر که بیش از حد طولانی شده بود و وضعیت چهره نخست وزیر ژاپن که کلافگی وی را نشان می داد، از نکات جذاب این دیدار بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :