رقابت مهران مدیری و قاسم خانی در اکران نوروزی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-24 دسته : فرهنگی و هنری

فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» نخستین ساخته سینمایی مهران مدیری نیز به عنوان یکی از گزینه های اکران نوروز مطرح شد.خبرآنلاین: فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» نخستین ساخته سینمایی مهران مدیری نیز به عنوان یکی از گزینه های اکران نوروز مطرح شد.

بعد از فیلم سینمایی «ماحی» که از امروز شنبه 23 بهمن ماه به عنوان نخستین فلیم اکران نوروز به روی پرده سینماها رفت، یکی دیگر از گزینه های اکران نوروز نیز مشخص شد.

فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» اولین فیلم سینمایی مهران مدیری که به دلیل طولانی شدن فیلمبرداری به جشنواره فجر نرسید، این روزها مراحل پایانی تدوین را زیر نظر امیر ادیب پرور پشت سر می گذارد. سازندگان فیلم «ساعت پنج عصر» برای پخش این فیلم با موسسه فیلمیران قرارداد بسته اند. با توجه به لغو قانون فاصله سه ماهه بین دریافت پروانه نمایش و اکران، فیلمیران قصد دارد درصورت صدور پروانه نمایش، فیلم «ساعت پنج عصر» مدیری را راهی اکران نوروزی سینماها کند.

فیلم های سینمایی «خوب بد جلف» و «گشت 2» نیز با توجه به فضای کمدی و مفرحی که دارند از دیگر گزینه های اکران نوروز 96 هستند. اگر گزینه های مطرح شده برای اکران قطعی شوند می توان پیش بینی فروش و استقبال زیادی را برای گیشه در ابتدای سال 96 داشت. همچنین به نظر می رسد رقابت شدیدی هم بین دو فیلم «خوب، بد، جلف» پیمان قاسم خانی و «ساعت پنج عصر» مهران مدیری به وجود خواهد آمد

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :