فیلم جزئیات جدید از اعدام خلبان اردنی توسط داعش

تاریخ انتشار پست : 1395-11-24 دسته : مجازی

یکی از اعضای سابق گروهک تروریستی داعش جزئیات تازه ای از صحنه اعدام خلبان اردنی را فاش کرد.به نقل از خبرنگار طاها پخش گروه طاها پخش ؛ عضو سابق گروهک تروریستی داعش جزئیات جدیدی را از نحوه فیلمبرداری صحنه اعدام خلبان اردنی در سال 2015 فاش کرد. وی که نخواست نامش فاش شود در فیلمی که از شبکه العربیه پخش می شد گفت: بعد از بازداشت خلبان اردنی، داعش تصمیم گرفت از او برای ارسال یک پیام به سراسر دنیا استفاده کند.

این عضو سابق داعش ضمن اشاره به این که خلبان اردنی تنها زمانی متوجه شد که ما قصد آتش زدن او را داریم گفت: با 4 دوربین که در محل اعدام مستقر شده بود از او فیلم تهیه کردیم. ما روی صورتش زوم کرده بودیم اما او نمی دانست چه نقشه ای برایش داریم و می خواهیم او را بسوزانیم. او فقط زمانی متوجه شد که روی او بنزین ریختیم. ما از اعضای داعش که اطراف او بودند و شعله های آتش در دست داشتند هم فیلمبرداری می‎کردیم.

"معاذ الکساسبه" خلبان اردنی بود که در حین انجام مأموریت در رقه هواپیمایش سقوط کرد و به اسارت گروهک تروریستی داعش درآمد. بعد از انتشار ویدئوی اعدام او توسط این گروهک، دولت اردن مرگ او را تأیید کرد. داعش این ویدئو را از اکانت توییتر خود که برای انتشار فیلمهای تبلیغاتی است مننشر کرد. این فیلم به طور بیرحمانه صحنه به آتش کشیدن این خلبان را نشان می داد که در قفسی آهنی محبوس شده بود.

جزئیات جدید از اعدام خلبان اردنی توسط داعش فیلم
لینک دانلود

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :