پرسپولیس برد می خواهد | خوردبین

تاریخ انتشار پست : 1395-11-24 دسته : ورزشی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید نتیجه تساوی برای استقلالی ها خوب باشد ولی ما دنبال تساوی نیستیم.


خبرگزاری مهر: محمود خوردبین در مصاحبه با سایت باشگاه پرسپولیس پیش از آغاز دربی، افزود: تمرینات خوبی را در هفته گذشته پشت سر گذاشته ایم. البته هیچ کار خاص و اضافه ای نکرده ایم. مثل همیشه تمرینات را انجام دادیم و اردو گذاشتیم. بچه ها هم سر حال هستند و شرایط خیلی خوبی وجود دارد.

وی که با سابقه بیشترین حضور در دربی ها در فوتبال ایران رکورددار است، درباره ارزیابی خود از شرایط بازی و اینکه اکثریت کارشناسان انتظار پیروزی پرسپولیس را دارند، ادامه داد: طبیعی است پرسپولیس دارای شانس بیشتر خوانده شود، چون نه استقلال، بلکه هیچ یک از تیم های لیگ برتر در حال حاضر در سطح پرسپولیس بازی نمی کنند. با این وجود خوب می دانیم دربی جای خودش را دارد و جدای از همه بازی ها است. مشکلات و مسائل خاص خودش را دارد ولی در هر حال ما در شرایط عالی آماده  این بازی می شویم.

خوردبین درباره شائبه هایی که برای به تساوی کشیدن شدن بازی بعد از مراسم چهارشنبه شب مطرح شد، اضافه کرد: اصلا چنین چیزی نیست. این مراسم ارتباطی به دربی نداشت. اسپانسر دو تیم، مراسمی را تدارک دیده و طبیعی بود که از هر دو باشگاه بخواهد در برنامه حاضر باشند. شاید نتیجه تساوی در این شرایط برای استقلالی ها خوب باشد اما ما دنبال مساوی نیستیم. اصلا در فکر و مخیله بچه ها نمی گنجد که بخواهند بدون سه امتیاز از این بازی بیرون بیایند. هواداران هم به این حرف ها توجه نکنند. این حرف ها را می زنند تا ما و هوادارانمان را تحت تاثیر قرار بدهند. البته بچه های ما مغرور نیستند و هیچ حریفی حتی استقلال را دست کم نمی گیرند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت کمال کامیابی نیا و شرایط سایر بازیکنان تصریح کرد: جای کمال که خالی است ولی پرسپولیس با این مسائل دچار ضعف نمی شود. برانکو مربی فهیم و توانایی است. کاش کمال بود ولی الآن هم که نشد قطعا جایگزین خوبی در نظر می گیرد. آن روز وقتی کمال سه اخطاره شد، من در چهره برانکو اصلا نگرانی ندیدم و فکر می کنم او همان زمان در حالی که بازی با تراکتورسازی تمام نشده بود، می دانست می خواهد برای دربی چه کار کند.

خوردبین در پایان گفت: ما که شک نداشتیم پرسپولیسی ها چند روز زودتر بلیت ها را تمام می کنند. فقط از آنها می خواهیم هر اتفاقی هم افتاد فقط به تشویق پرسپولیس و حمایت از بچه ها بپردازند و اجازه ندهند هیچ مساله ای حواس آنها را از این موضوع پرت کند. همانطور که ما نمی گذاریم تمرکزمان از سمت بازی ها و موفقیت در آنها برای هواداران به سمت مساله دیگری برود.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :