سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان معارفه شد

تاریخ انتشار پست : 1395-11-24 دسته :

مراسم معارفه سرمربی و کادر فنی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان صبح امروز توسط فدراسیون فوتبال این کشور در کابل برگزار شد.

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان معارفه شد


به نقل از خبرنگار طاها پخش ، فدراسیون فوتبال افغانستان سرانجام بعد از ماه ها انتظار و قطع همکاری با «پیتر شگرت» کروات، سرانجام صبح امروز در یک نشست خبری سرمربی و کادر فنی جدید تیم ملی فوتبال این کشور را معرفی کرد.

بر این اساس «اوتو فیستر آلمانی» به طور رسمی طی قرار دادی 5 ساله سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان شد.

فیستر 79 ساله جانشین پیتر شگرت کروات می شود که قبل از مسابقه دوستانه با تاجیکستان در سال 2016 به علت اختلافات با سران فدراسیون فوتبال افغانستان از تیم ملی فوتبال افغانستان کناره گیری کرد.

اوتو فیستر سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان نیز در جریان مراسم معارفه اش گفت: دوست دارم در کشورهای متفاوت مربیگری کنم، فوتبال برایم مقدس است و دوست دارم در افغانستان تجربیات جدیدی کسب کنم.

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان در ادامه نیز گفت: خوشحالم که کادر فنی جدیدی را در اختیار دارم و امیدوارم بتوانیم آنچه هدفمان است، یعنی صعود به جام ملت های آسیا دست پیدا کنیم.

«علی عسکر لعلی» مدیر عمومی تیم های ملی فوتبال افغانستان نیز در جریان این نشست خبری از برگزاری یک اردوی تدارکاتی در تاریخ 15 مارس در کشور قطر خبر داد و گفت: تیم ملی قبل از دیدار با ویتنام با تیم فوتبال سنگاپور نیز دیدار دوستانه ای برگزار خواهد کرد.

در کنار فیستر، «انوش دستگیر» به عنوان کمک مربی، «منصور فقیریار»، مربی دروازبانان، «مصطفی مهرزاد»، هماهنگ کننده، و «علی عسکر لعلی» نیز به عنوان سرپرست و مدیر تیم ملی فوتبال افغانستان توسط فدراسیون فوتبال به عنوان کادر فنی جدید تیم ملی فوتبال افغانستان معرفی شدند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :