تماشای بازی بارسلونا فوق العاده است | ژاوی

تاریخ انتشار پست : 1395-11-26 دسته : ورزشی

ژاوی، اسطوره سابق بارسلونا اعلام کرد تماشای بازی بازیکنان بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ و تحت نظر لوییز انریکه برای او لذت فراوانی را به ارمغان می آورد.وبسایت نود: ژاوی، اسطوره سابق بارسلونا اعلام کرد تماشای بازی بازیکنان بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ و تحت نظر لوییز انریکه برای او لذت فراوانی را به ارمغان می آورد.

بارسلونا در فصل جاری رقابت های لالیگا ۶۱ بار به گل رسیده است و به لطف عملکرد استثنایی مثلث خط آتش خود، بهترین خط حمله این مسابقات را به خود اختصاص داده است.

ژاوی: تماشای بازی بارسلونا فوق العاده است


 ژاوی در خصوص نحوه بازی بارسلونا در گفتگو با وبسایت رسمی لالیگا اعلام کرد:

بازی تیمی بارسلونا فوق العاده تماشایی است، همچنین توانایی های فردی MSN هر کسی را به وجد می آورد. به نظر من مسی بهترین بازیکن دنیا و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است، او همچنین ارتباط خوبی با سوارز و نیمار دارد. این مسئله یکی از مهمترین عوامل موفقیت های بارسلونا است. او به تنهایی تفاوت ها را در هر دیدار رقم می زند و موقعیت های گل بی پایانی را خلق می کند.

در سال های اخیر، بسیاری از موفقیت های بارسلونا با حضور جمع کثیری از بازیکنان پرورش یافته در لاماسیا به دست آمده است، ژاوی که یکی از پرورش یافته های مدرسه فوتبال بارسلونا است ضمن اعلام اینکه لاماسیا همچنان نقشی کلیدی در ترکیب تیم نخست بارسلونا دارد در این خصوص افزود:

اعتقاد دارم که برتری ما نسبت به سایر تیم ها در تفکر، فلسفه و DNA است که کرویف در لاماسیا نهادینه کرد. قدرت بازیکنان پرورش یافته در لاماسیا جای هیچ بحثی در این خصوص را باقی نگذاشته است. به همین علت است که در طول ۱۰-۱۵-۲۰ سال اخیر کرویف تاثیرگذارترین فرد در دنیای فوتبال و البته باشگاه فوتبال بارسلونا بوده است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :