ریزش آوار ساختمان مسکونی در مشیریه

تاریخ انتشار پست : 1395-11-27 دسته : آخرین اخبار حوادث

بخش زیادی از یک ساختمان سه طبقه مسکونی صبح امروز دچار ریزش شد که خوشبختانه تلفات و خسارت جانی نداشت.خبرگزاری میزان: بخش زیادی از یک ساختمان سه طبقه مسکونی صبح امروز دچار ریزش شد که خوشبختانه تلفات و خسارت جانی نداشت.

به دنبال اعلام حادثه آوار یک ساختمان مسکونی درشهرک مشیریه، خیابان صالحی به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 78 و همچنین گروه امداد و نجات 2 این سازمان را به محل حادثه روانه کرد.

حمیدرضا محسنی افسر آماده منطقه 8 عملیات آتش نشانی تهران درتشریح این حادثه اظهارداشت: بعد از رسیدن به محل مشاهده شد که دریک ساختمان سه طبقه مسکونی به علت انجام کارهای عمرانی درملک مجاور ناگهان بخش زیادی از آن فروریخته است که بنا به اظهارهمسایگان در زمان وقوع این حادثه کسی داخل ساختمان حضور نداشت.

ریزش آوار ساختمان مسکونی در مشیریه


وی که به همراه نیروهای عملیات در محل حضور یافته بود، افزود: امدادگران آتش نشانی ضمن ایمن سازی محل حادثه، برای اطمینان از درستی اظهارات ساکنان بی درنگ به جستجوی محل آوار پرداختند.

ریزش آوار ساختمان مسکونی در مشیریه


این افسرآماده آتش نشانی با اشاره به این که خوشبختانه این حادثه هیچ مصدومی نداشت، خاطرنشان کرد: آتش نشانان به منظور جلوگیری از حوادث دیگر، در خصوص تردد نکردن افراد در اطراف این ساختمان، تذکرات ایمنی لازم را به ساکنان و مالکان ارائه کردند.

محسنی با اعلام این که محل حادثه برای انجام اقدامات بعدی به عوامل شهرداری منطقه سپرده شد، تاکید کرد: دلیل بروز این حادثه و همچنین برآورد خسارات مالی وارده هم اکنون توسط کارشناسان در حال بررسی است.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :