گلکسی اس 6 چه زمانی آپدیت اندروید 7 را دریافت می کند؟

تاریخ انتشار پست : 1395-11-27 دسته : مجازی

اندروید ۷ نوقا تا دو هفته ی آینده و تا پایان ماه جاری میلادی برای دستگاه های سری گلکسی اس ۶ عرضه خواهد شد.


گلکسی اس 6 چه زمانی آپدیت اندروید 7 را دریافت می کند؟

به نقل از طاها پخش ، معاون بخش ترکیه ی سامسونگ، تانسو یگن در جدیدترین اظهار نظر خود عنوان کرده است که آپدیت اندروید ۷ تا پایان ماه فوریه برای گوشی های سری گلکسی اس ۶ عرضه خواهد شد. یگن این تاریخ را هفته ی پیش در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده بود.

همراه با این توییت، تصویری منتشر شده است که برنامه ی زمانی دریافت بروزرسانی را برای گوشی های دیگر نیز مشخص می کند. با توجه به این تصویر، برنامه ی زمانی به صورت زیر خواهد بود.

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج تا پایان هفته ی دوم فوریه، بروزرسانی را دریافت می کنند. آپدیت گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج پلاس و گلکسی نوت ۵ تا پایان هفته ی سوم فوریه عرضه می شود. گلکسی اس ۶ اج اواخر هفته ی چهارم فوریه، بروزرسانی اندروید نوقا را دریافت می کند.

بروزرسانی سری گلکسی اس در ماه می و گلکسی جی در ماه جولای عرضه خواهد شد.

اندروید نوقا برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در حال حاضر در کشور ترکیه عرضه شده که نشان دهنده ی صحت زمان بندی منتشر شده است.

از آنجا که بازه ی زمانی اعلام شده برای گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج صحیح بوده است، می توان پیش بینی کرد سری گلکسی اس ۶ نیز تا پیش از پایان ماه فوریه، بروزرسانی اندروید ۷ را حداقل در کشور ترکیه دریافت کند.

خبر کوتاه دیگری که در رابطه با این گوشی ها منتشر شده نیز حاکی از عرضه ی پچ های امنیتی ماه فوریه ی اندروید برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج است.

منبع :زومیت

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :