از رحمتی و سید جلال انتظار نداشتم | مایلی کهن

تاریخ انتشار پست : 1395-11-27 دسته : ورزشی

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: درباره آرایش اولیه تیم پرسپولیس بحث هایی باشد اما می توان گفت چون سرمربی به تیم نزدیک بوده این تصمیمات را گرفته است.


کاپ: محمد مایلی کهن درباره دربی 84 اظهار داشت: بازی را دیدم و به نظرم از نظر تعداد گل های زده شده بازی جالبی بود اما اینکه بگوئیم چون بازی گل های زیادی داشته بار فنی بالایی هم داشته از نظر من درست نیست. پرسپولیس بد آغاز نکرد و شاید اگر ضربه سر طارمی گل می شد و یا آن تک به تکی که رحمتی از این بازیکن گرفت گل می شد شرایط مسابقه تغییر می کرد.

وی در ادامه افزود: استقلالی ها تلاش کردند اما اینکه بخواهیم از یک باخت فاجعه بسازیم درست نیست. مگر لیورپول 4 گل نخورد؟آقای برانکو هم تا امروز کارش جواب داده و در یک بازی جواب نداد. البته ممکن است درباره آرایش اولیه تیم پرسپولیس بحث هایی باشد اما می توان گفت چون سرمربی به تیم نزدیک بوده این تصمیمات را گرفته است.

مربی سابق پرسپولیس درباره رفتارهای تماشاگران گفت: به نسبت بهتر از بازی های قبلی این دو تیم بودند اما در صحنه ای که بر سر محمد انصاری سنگ خورد جای تاسف بسیار بود. خدا را شکر خطر به خیر گذشت. به نظم انصاری یکی از نجیب ترین بازیکنان کنونی فوتبال ایران است.

مایلی کهن در پایان درباره درگیری های رحمتی و سید جلال حسینی گفت: صحنه های خوبی نبود و من شخصا از این دو بازیکن انتظار آن رفتارها را نداشتم.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :