تقابل منصوریان و حسینی پس از جنگ و صلح

تاریخ انتشار پست : 1395-11-27 دسته : ورزشی

جنگ و صلح منصوریان و حسینی در آخرین نبرد نفت و ذوب آهن در لیگ پانزدهم تنها نکته رویارویی این دو سرمربی جوان است.ورزش سه: جنگ و صلح منصوریان و حسینی در آخرین نبرد نفت و ذوب آهن در لیگ پانزدهم تنها نکته رویارویی این دو سرمربی جوان است.

 نبرد علیرضا منصوریان و مجتبی حسینی روز پنجشنبه نخستین جدال این دو سرمربی جوان فوتبال ایران به شمار می رود. حسینی و منصوریان البته پیش از این تقابل های زیادی با یکدیگر داشتند که در این دیدارها حسینی به عنوان دستیار گل محمدی، ایفای مسئولیت می کرد.

مطمئنا مهمترین خاطره این دو به دیدار فصل گذشته نفت تهران و ذوب آهن باز می گردد که برای این دو، لحظات متفاوتی در پی داشت. علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال بعد از دریافت گل از ذوب آهن به شدت به داور مسابقه انتقاد کرد و رفتار او باعث شد تا گل محمدی و دیگر نیمکت نشینان ذوب آهن با سرمربی حال حاضر استقلال درگیر شوند.

این درگیری اما دقایقی پس و در آغاز نیمه دوم آن مسابقه با رفتار منصوریان و البته برخورد مناسب گل محمدی و حسینی به آشتی انجامید تا اینکه منصوریان و حسینی پس از یک روز پر تنش، در نخستین تقابل رو در رو بی هیچ ذهنیتی در برابر یکدیگر قرار بگیرند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :