تصویر انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلن

تاریخ انتشار پست : 1395-11-29 دسته : مجازی

انفجار و آتش سوزی انبار عطر و ادکلن در خیابان پامنار، خسارت مالی زیادی برجای گذاشت.


به نقل از طاها پخش ، با اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه 4 ، 1 و 67 به همراه گروه امداد و نجات 1، خودرو نردبان، تانکر آب و خودرو حامل دستگاه های تنفسی را به خیابان پامنار رهسپار کرد.

به گفته امیر هاتفی معاون منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران، در یک ساختمان سه طبقه که در طبقه دوم و سوم آن مقدار زیادی عطر، ادکلن و انواع خوشبو کننده ها نگهداری می شد، انفجار و آتش سوزی رخ داده و شعله های آتش در حال سرایت به ساختمان های مجاور بود.

وی ادامه داد: شدت حرارت در محل حادثه به حدی بود که قوطی های حاوی عطر و ادکلن از پنجره های این انبار به سمت خیابان پرتاب می شد.

انفجار و آتش سوزی در انبار عطر و ادکلن  عکس


این معاون منطقه تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ بعد از قطع جریان برق و گاز ساختمان و پیشگیری از رفت و آمد شهروندان، به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با استفاده از تجهیزات کامل انفرادی، نردبان و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و با تلاش فراوان آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

هاتفی خاطرنشان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با بکارگیری تجهیزات تنفسی وارد ساختمان شدند که خوشبختانه بعد از جستجو مشخص شد هیچکس در این ساختمان گرفتار نشده است.

گفتنی است؛ دلیل بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران در دست بررسی است و نیروهای آتش نشانی بعد از تخلیه اجناس سوخته، محل حادثه را تحویل مأموران نیروی انتظامی دادند.

منبع:میزان

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :