انجام پرواز های کنسل شده فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

تاریخ انتشار پست : 1395-12-1 دسته :

پرواز های کنسل شده فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد که به علت شرایط نامناسب جوی کنسل شده بودامروز انجام می شود.

انجام پرواز های کنسل شده فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

به نقل از طاها پخش از طاها پخش ،محمد حسن واحدی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در بازدید از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ضمن گفتگوی با مسافران و استماع مطالبات و خواسته های انان، در جلسه ای دستورات لازم را برای رفع آن ها صادر کرد.

وی گفت: با هماهنگی های به عمل آمده مقرر شد مسافران با همکاری سایر شرکت ها اعزام شوند.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی افزود: یک فروند هواپیمای شرکت تابان نیز از تهران به منظور انتقال مسافران اعزام شده که ساعت ۱۳ امروز این پرواز انجام شد.

واحدی خاطر نشان کرد: مسافران پرواز اصفهان نیز که پروازشان به علت شرایط نامناسب جوی کنسل شده بود؛ طی دو مرحله در ساعت های ۱۸: ۳۰ و ۲۲ امشب اعزام خواهند شد.

وی با بیان این که تمامی مسافران در هتل های پیش بینی شده اسکان داده شده اند و پذیرایی انجام می شود؛ تاکید کرد: در خصوص دو پرواز آبادان و اهواز نیز به همین صورت اقدامات در حال انجام است که پرواز آتا به مقصد آبادان ساعت ۱۷ امروز انجام می شود.

مدیر کل شرکت فرودگاه های خراسان رضوی هم در این بازدید گفت: هم اکنون مشکلی برای پرواز ها در باند فرودگاه مشهد وجود ندارد.

محمد باقر قاسم زاده افزود: لغو برخی پرواز ها مربوط به فرودگاه نیست بلکه شرکت های هواپیمایی بنا به دلایلی پرواز ها را لغو کرده اند.

دیروز ۲ پرواز شرکت هواپیمایی کاسپین، یک پرواز شرکت هواپیمایی ماهان و ۲ پرواز دیگر که باید صبح انجام می شد با تاخیر مواجه شده و بامداد امروز انجام شد.

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه پرتردد کشور بعد از فرودگاه مهرآباد تهران است که به طور متوسط در شرایط عادی روزانه ۱۸۰ پرواز از آن انجام می شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :