با هدف شکست پرسپولیس بازی می کنیم | القحطانی

تاریخ انتشار پست : 1395-12-2 دسته : ورزشی

مهاجم تیم الهلال عربستان گفت: با هدف پیروزی برابر پرسپولیس بازی می کنیم و حضور پرشور هواداران در عمان نیز مرا شگفت زده نکرد، زیرا الهلال رهبر نیمی از زمین است!خبرگزاری تسنیم: مهاجم تیم الهلال عربستان گفت: با هدف پیروزی برابر پرسپولیس بازی می کنیم و حضور پرشور هواداران در عمان نیز مرا شگفت زده نکرد، زیرا الهلال رهبر نیمی از زمین است!

یاسر القحطانی در آستانه نخستین بازی الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس گفت: ما با هدف پیروزی برابر پرسپولیس بازی می کنیم، زیرا الهلال باشگاه بزرگی است که تجربه تمامی رقابت ها را دارد. باید تاکید کنم که بازیکنان الهلال در بازی برابر پرسپولیس با روح بزرگ تیمی، آمادگی مطلوب فنی،جسمانی و اخلاقی پرشور ظاهر خواهند شد.

القحطانی در ادامه با ستایش هواداران عمانی تیم الهلال عربستان گفت: حضور پرشور هواداران الهلال در عمان چیز غیرمنتظره ای نیست و شگفت زده نشدم. الهلال رهبر نیمی از زمین است و در بازی با پرسپولیس تلاش می کنیم تا این تیم ایرانی را شکست دهیم.

مهاجم تیم الهلال درباره احتمال مصدمیت بعضی از بازیکنان با توجه به حضور در رقابت های لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازیکنان تیم الهلال به حضور در این دو رقابت باشگاهی عادت دارند و هیچ مشکلی دیده نمی شود.

تیم های پرسپولیس تهران و الهلال عربستان عصر فردا (سه شنب) در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط، پایتخت عمان به مصاف هم می روند.

منبع : برترینها

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :